ОСНОВНІ НАПРЯМКИ

ПРО НАС

УкрВіпСервіс - надійний партнер у сфері логістики та митних послуг.
Заснована в 2011 році, компанія впевнено розвивається,
займаючи топові позиції у зовнішньоекономічній діяльності

Довірте логістику експертам!

МИ:

ПЕРЕВІРЕНІ
Наша митно-брокерська, логістична компанія створена в 2011 році та за цей час ми зарекомендували себе серед безлічі своїх клієнтів не тільки як професіонали, але як надійні партнери. Співпрацюючи з нами Ви самі зможете в цьому переконатися
ДОСВІДЧЕНІ
У нашій компанії працюють тільки досвідчені і професійні митні брокери, логісти та менеджери. Однак, ми підбираємо наш персонал виходячи не тільки з професійних, а й людських якостей. Як наслідок ми - великий і дружний колектив
ВІДПОВІДАЛЬНІ
Надаючи Вам логістичні або митно-брокерські послуги, ми перші, хто зацікавлений у якісному і відповідальному підході, оскільки розраховуємо на системну, а не разову співпрацю. Найкраща реклама наших послуг - це "сарафанне радіо"

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

6514
успішних логістичних проектів
410
постійних задоволених клієнтів
9643
успішно оформлених вантажів
176
листів подяки
24
агенти по всьому світу

ВІДГУКИ

Отзывы
ООО «УКРВИПСЕРВИС» является нашим партнером в области предоставления услуг международной логистики и таможенного оформления.За период плодотворного сотрудничества с нашей компанией ООО «УКРВИПСЕРВИС» продемонстрировала свою способность с полной ответственностью подходить к поставленным задачам, соблюдая все сроки и требования. Отличительной чертой ООО «УКРВИПСЕРВИС» является высококвалифицированный персонал, развитая сеть агентов, клиент ориентированный подход.Рекомендуем ООО «УКРВИПСЕРВИС» как надежного и стабильного делового партнера.Директор Щурова К.В.
ТОВ "ВІС УКРАЇНА" є офіційним імпортером ТМ "ATLANTIC" і підтверджує, що за час співпраці з ТОВ "УКРВІПСЕРВІС" компанія зарекомендувала себе як професійний і надійний партнер в сфері митно-брокерських та логістичних послуг. Відмінною рисою роботи компанії "УКРВІПСЕРВІС" є оперативність, висока організованість і професіоналізм її співробітників, готовність швидко реагувати на обставини.Виходячи з вищесказаного, компанія "ВІС УКРАЇНА" хотіла б відзначити високий потенціал компанії "УКРВІПСЕРВІС", націленість на подальший успішний розвиток і процвітання.

Генеральний директор Шимон Ващин

ООО «Пожтехника» выражает благодарность ООО «УкрВипСервис» за превосходное предоставление услуг международных перевозок и таможенного оформления грузов.Благодаря грамотной работе специалистов компании ООО «УкрВипСервис» все возникающие вопросы и нестандартные ситуации всегда решаются оперативно и с максимальной пользой для нашей компании. За время нашей работы, все поставки происходят вовремя, а таможенное оформление качественно и быстро.Рекомендуем ООО «УкрВипСервис» как проверенного в работе партнера, отличающегося своей ответственностью и организованным подходом в оказании в оказании услуг таможенного оформления и международных грузоперевозок.

Директор Костышак А.М.

Настоящим письмом компания ООО «Альта Тек» сообщает, что за время сотрудничества с ООО «УкрВипСервис» данная компания успела зарекомендовать себя как профессиональный и надежный партнер в сфере внешнеэкономической деятельности. Отличительной чертой работы ООО «УкрВипСервис» является оперативность и высокая организованность сотрудников организации, готовность быстро реагировать на обстоятельства.Исходя из вышесказанного, компания ООО «Альта Тек» хотела бы отметить высокий потенциал компании ООО «УкрВипСервис», нацеленность на дальнейшее успешное развитие и процветание.

Директор Бакастов А.И

Настоящим письмом мы, ООО «Изивендинг», подтверждаем, что ООО «Укрвипсервис» является нашим долгосрочным и надежным партнером в сфере оказания внешнеэкономических услуг.ООО «Укрвипсервис» успешно и активно работает с 2011 года, предоставляя полный спектр услуг в данной сфере.За этот период нам оказывались услуги на высочайшем профессиональном уровне. Профессионализм сотрудников ООО «Укрвипсервис» обеспечивает достойное качество предоставляемых услуг.Исходя из вышесказанного, ООО «Изивендинг» характеризует ООО «Укрвипсервис» как надежного и профессионального партнера в сфере международной логистики и таможенно-брокерских услуг

Директор Куренков Д.Б.

Компания ООО «Смарт Аутдор» является официальным импортером ТМ «BALDESSARINI» и подтверждает сотрудничество с ООО «Укрвипсервис», которая является нашим надежным и долгосрочным партнером.За все время надежного и долгосрочного сотрудничества нам были оказаны профессиональные услуги по международным перевозкам и таможенному оформлению. Мы рекомендуем ООО «Укрвипсервис», как лучшего партнера в сфере логистики и таможенно-брокерских услуг.

Крыжановская Е.М.

УкрВіпСервіс - митний брокер і послуги з митного оформлення

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Ведете бізнес, зовнішньоекономічну діяльність або вам разово потрібно доставити або отримати товар з-за кордону? Кожній приватній особі або власнику компанії хочеться здійснити операцію грамотно, надійно, та, головне, отримати / доставити вантаж за короткий проміжок часу.

Потрібна допомога при оформленні імпорту або експорту? Тоді звертайтеся до нашого брокера.

Послуги митного брокера: в чому переваги?

Вантажоперевезення через міжнародні кордони - процес аж ніяк не простий. Існують різні правила перевезення, яких необхідно дотримуватися.

Крім іншого вам потрібно:

 • зібрати пакет документів;
 • правильно заповнити декларацію;
 • розробити логістичний маршрут;
 • підібрати транспортний засіб (можливо, не один);
 • знайти перевірених контрагентів, які нададуть транспорт;
 • прорахувати час і вартість доставки;
 • розмитнити товар.

Якщо ви без ризиків впораєтеся з кожним з етапів, то на цьому можете зупинитися. Але якщо ви людина, яка цінує свій час, бізнес і репутацію, то складний процес оформлення краще довірити професіоналам.

Митний брокер надає інформацію з ключових питань і контролює шлях вантажу від початку і до кінцевого пункту. Звернувшись в надійну брокерську компанію, ви заощадите час і нерви.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Крім мінливого українського законодавства є ще міжнародне, також існує ряд правил транспортування і розмитнення різних товарних груп. Знання процесів і митного кодексу не знаходяться за один день і навіть за місяць, вони накопичуються роками і підкріплюються безцінним досвідом. Тільки досвід і високий рівень довіри клієнтів дозволяють митному брокеру заявляти про професіоналізм послуг, що надаються.

Як перевірити професіоналізм і якість?

Звертайтеся тільки в компанії, діяльність яких підтверджена ліцензією і іншими офіційними документами. Не плутайте професіоналів зі звичайними посередниками.

В УкрВіпСервіс наш спеціаліст:

 • кваліфікований брокер проконсультує і надасть допомогу в оформленні документів;
 • розробить і запропонує маршрут з відповідними видами транспорту;
 • при малогабаритної посилці, ваш товар відправлять в складі збірних вантажів, що істотно знизить вартість транспортування;
 • візьме на себе процеси, пов'язані з розмитненням;
 • здійснює поставку товару шляхом до кінцевого пункту (до дверей вашого офісу або на склади тимчасового зберігання).

Компанія, що надає послуги, повинна мати надійних контрагентів з транспортними засобами. Адже для далеких відстаней потрібен морський або авіатранспорт. У цьому сенсі варто покладатися на багаторічний досвід, тому що більшість компаній перевіряються з кожною новою угодою.

Вигідне здійснення послуг від УкрВіпСервіс

УкрВіпСервіс візьме на себе перевезення будь-якої складності і позбавить вас від стресу спілкування з митними органами. Замовивши послугу в нашій компанії, ви зрозумієте, наскільки швидко, якісно можна відправити або отримати вантаж в Україні.

Чому УкрВіпСервіс?

Ми не боїмося брати відповідальність на себе, тому що контролюємо транспортування товару на кожному етапі.

Консультуємо з питань збору документів, займаємося оформленням, страхуванням і розмитненням вантажів.

Надаємо чітко прописані пункти в договорі. Ні вартість, ні умови не стануть для вас несподіванкою.

Наш офіс в Києві, ми офіційна компанія, що надає послуги митного оформлення і транспортування на будь-які відстані, а не посередник, який не готовий відповісти за наслідки угоди.

Доставляємо товар в усі міста України. При бажанні ви можете отримати його в Одесі, якщо мова йде про морські перевезення.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса:

Київ, проспект Перемоги, 65

096 458 43 51

099 004 33 44

044 303 93 73

✓ Що таке митне оформлення?
Митне оформлення - це процедура, яка включає в себе переміщення товару / вантажу через кордон і його подальше оформлення.
 
✓ Для чого потрібно митне оформлення?
Митне оформлення на товар / вантаж, який перетнув кордон - доказ того, що цей вантаж офіційно ввезений на територію країни і має всі відповідні дозволи.
 
✓ Де можна замовити послугу митного оформлення?
Послугу митного оформлення ви можете замовити у нас на сайті або зателефонувавши за номером телефону (044) 303 93 73.
 
✓ Хто такий митний брокер?
Митний брокер - уповноважена особа, яка займається оформленням документів на вантаж у державних структурах, має відповідний дозвоіл на свою діяльність.