Доставка товарів із Польщі: на що звернути увагу?

Польща та Україна вважаються двома дружніми державами, між якими відзначають добре налагоджені зв'язки із застосуванням різних транспортних засобів. За рахунок зручного географічного розташування та високого рівня економічного розвитку Польща вважається одним із найпривабливіших партнерів для України.

З цієї причини вантажоперевезення з Польщі мають величезний споживчий попит серед багатьох власників бізнесу. В результаті наша компанія УкрВіпСервіс готова надати власну допомогу в процесі автоперевезення вантажів з країн Європи з подальшим розмитненням.

Зазначають наступний список переваг доставки товарів із Польщі:

  • Гідна якість запропонованої продукції.
  • Доступні ціни на закупівлю товарів за оптовою схемою.
  • Широкий асортимент різноманітних товарів.

Наявність спільного кордону – невелика відстань між містами Польщі та України дозволяє організувати безпечне та оперативне вантажоперевезення.

На сьогоднішній день послуга доставки товарів з Польщі вийшла зовсім на новий рівень, враховуючи ситуацію, що змінилася в Україні.

Актуальність доставки товарів з Польщі

У зв'язку з початком війни в Україні дедалі більше українців переїхало до Польщі. В результаті виникає потреба в регулярних посилках: пересилання речей, продуктів харчування та інше. У багатьох в Україні залишилися родичі, друзі та знайомі, які допомагають із пересиланням речей.

Якщо йдеться про масштабні вантажоперевезення, немає можливості користуватися послугами дрібних транспортних компаній або просити водія автобуса здійснити передачу посилки. У такому разі потрібна допомога кваліфікованої команди УкрВіпСервіс, яка забезпечує не лише доставку товарів з Європи, а й також надає послуги митного оформлення вантажів.

Одним із найважливіших та популярних вантажів на даний момент є саме гуманітарна допомога. Спеціально для цього Польща полегшила умови проїзду для українських компаній-перевізників гуманітарної допомоги. В результаті відбулися такі зміни:

  1. Було введено режим «без дозволу».
  2. Відбулося скасування плати за дороги.

Спрощений порядок пропуску гуманітарної допомоги через кордон до України було запроваджено, починаючи з 3 березня 2022 року. Найчастіше у контейнерах перевозять продукти харчування, медикаменти та інші речі першої потреби.

Можливість доставки вантажів в Україну

Враховуючи всі наслідки воєнних дій в Україні, автоперевезення вантажів на даний момент вважаються одними з найпопулярніших послуг. На другому місці знаходяться залізничні перевезення. Але саме вантажні автомобілі дозволяють легко змінювати маршрути навіть в останній момент, зважаючи на обстановку в тій чи іншій області, місті, куди відправлений вантаж з Європи.

Передача гуманітарної допомоги відбувається в декілька етапів:

  1. Формування гуманітарного вантажу у Польщі, його групують з урахуванням певних груп товарів (ліки, продукти харчування, предмети особистої гігієни та інше).
  2. Збирають всі супровідні документи для митного оформлення вантажів, передають пакети документів особі, яка відповідає за супровід гуманітарної допомоги.
  3. Декларування товарів, що перевозяться, в пункті пропуску на державному кордоні.
  4. Після завершення розмитнення здійснюється доставка вантажу до вказаного місця призначення.

У цій ситуації одними із найважливіших критеріїв при організації вантажоперевезень із Польщі до України є терміни організованої доставки. Саме тому довіряти виконання всього комплексу послуг необхідно досвідченим спеціалістам, які можуть надати логістичні та митно-брокерські послуги за максимально вигідними цінами. Зважаючи на всі зміни в українському та польському законодавстві, команда УкрВіпСервіс допоможе швидко перевезти необхідний вантаж за мінімально короткий проміжок часу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...