Основні переваги та недоліки вантажних авіаперевезень

Напевно ви знаєте, що існують різні види доставки міжнародних вантажів. Це морська, залізнична, автоперевезення та авіадоставка.

Кожен вид транспорту має свої переваги та недоліки. Одним швидше, в іншому - висока вантажопідйомність, третій - дешевше. Авіа транспортування, про яку далі піде мова, - оптимальний варіант, якщо потрібно відправити вантаж на далеку відстань і в найкоротші терміни. Які конкретно вантажі доцільно перевозити авіа? Розглянемо можливі варіанти.

Для яких вантажів використовуються авіаперевезення?

Іноді учасникам ЗЕД, особливо початковим підприємцям, складно самостійно розібратися в організації логістичного процесу. Саме тому, щоб отримати або відправити товар за кордон, власники бізнесу звертаються в логістичні компанії. Переваги цього способу в тому, що підрядник повністю контролює процес, вибирає контрагентів і відповідний транспорт, складає оптимальний маршрут.

Прийнято вважати, що авіаційна доставка - це дорого. Це правда лише частково, адже є ряд випадків, коли цей спосіб складно замінити іншими. Якщо справа доходить до відправки термінових вантажів в різні куточки планети, то авіа - єдиний варіант.

Які товари перевозяться найчастіше?

  • Швидкопсувні, з коротким терміном придатності. Це можуть бути недорогі продукти, екзотичні фрукти, ягоди, овочі, напої, молочні продукти, риба. Рослини, саджанці, насіння також відносяться до цієї групи.
  • Товари з обмеженими умовами доставки. Медичне обладнання, техніка, фармакологічні препарати, лабораторні матеріали. Верстати, запасні деталі до них. Додаткові запчастини, від яких залежить ефективність, продуктивність - вимагають негайного перевезення.
  • Тендітні, дорогі, антикварні. Музейні, історичні експонати, ювелірні вироби. Ця група товарів вимагає ретельного контролю при транспортуванні.
  • Екзотичні тварини. Товари з певними властивостями, які неможливо перевезти по-іншому. Невеликі вантажі, але цінні вантажі.

Кожна з перерахованих груп товарів вимагає певних умов транспортування. Їх нескладно забезпечити авіатранспортом. Мінімальних обмежень по вазі, габаритам немає, можна перевозити навіть товари з мінімальною вагою. Що стосується великовагових, негабаритних і небезпечних вантажів, то для них існують чартерні рейси. Чартери іноді доводиться використовувати для термінових вантажів, при відсутності варіантів, а також для постачання у віддалені куточки.

Переваги і недоліки авіаперевезень

Як і будь-який інший спосіб транспортування, авіа має незаперечні переваги та недоліки. До останніх можна віднести порівняно невисоку вантажопідйомність і досить значну вартість. Однак ціна компенсується швидкістю та іншими перевагами. Їх набагато більше, ніж недоліків.

  1. Швидкість, можливість доставляти в будь-яку точку, де є приймаючий аеропорт. Це має значення для людей, які дорожать кожною хвилиною. У порівнянні з авіа - інші способи будуть менш оперативними.
  2. Кожен етап авіаційної доставки можна відстежувати. Відповідно не складно передбачити терміни прибуття вантажу. Як правило, вони відрізняються точністю, пунктуальністю.
  3. Вантаж здійснює мінімальну кількість зупинок, що знижує ризик його втрати. Суворо витримуються високі стандарти безпеки при транспортуванні та прийманні вантажу в аеропортах.
  4. Якщо аеропорт розташований в іншому місті, а за умовами маршруту товар приземляється не в кінцевому пункті призначення, то допоміжний транспорт, включений в мультимодальний маршрут, доставить його до потрібної точки.

Зрозуміло, щоб відчути всі переваги, важливо грамотно організувати сам процес. Заздалегідь підготувати необхідні документи, перевірити законність вантажу і повну відповідність з даними для декларування. Якщо немає можливості контролювати весь процес самостійно, то немає нічого кращого, ніж делегувати завдання фахівцям УкрВіпСервіс.

 


 

Хочете дізнатися, яка вартість доставки вашого товару? Відправляйте заявку

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...