Цікаво про Італію: які товари найчастіше возять?

Покупці все більше цінують якісні, натуральні продукти харчування. Тренд на органічну продукцію спричинив за собою підвищення попиту на товари з Італії, адже відомо, що європейська якість ретельно контролюється і вигідно відрізняється від інших.

Якщо ви плануєте почати бізнес, пов'язаний з реалізацією європейської продукції, то, можливо, вже встигли проаналізувати ринок імпорту та потреби покупців. Якщо ны, то давайте розбиратися, які вантажі ввозять в Україну з Італії? Якими способами?

Імпорт з Італії: які товари користуються популярністю?

Що може бути прекрасніше келиха сухого вина зі скибочкою ніжного сиру? Тільки солодкий італійський десерт з ароматною кавою.

Можливість відкривати для себе нові країни, подорожувати, спричинила за собою і нові смакові переваги. Все більше людей цінують смачні, якісні продукти. І, оскільки подібні переваги покупців - не рідкість, продавцям нічого не залишається, окрім, як їх задовольняти. Італійські продукти харчування займають чималу частину товарів, що ввозяться. Вино, сир, паста, кава, масло, кондитерські та навіть м'ясні вироби.

Косметика і парфумерія - справжня знахідка для жінок. Після італійських засобів для догляду за волоссям, обличчям та тіла навряд чи захочеться переходити на більш дешеві аналоги інших виробників. Окрему нішу займає брендова, люксова косметика та парфумерія. Задоволення, звичайно, дороге, але певний сегмент покупців ні за що не змінить своїм уподобанням.

Одяг та взуття - не перестають приваблювати якістю та стилем. Зрозуміло, це не означає, що такий товар ввозиться великими партіями, але попитом користується завжди. Імпортується не тільки дорогий одяг, а й бренди мас-маркету, що стали популярними в останні роки.

Чи варто говорити, що для виробництва одягу, взуття, панчішно-шкарпеткової продукції - закуповуються партії тканин, обладнання, верстати. Також з Італії імпортуються товари для дому, ремонту - сантехніка, керамічна плитка, меблі та інші.

Доставка з Італії та види транспорту

На питання «Що ввозити?» відповісти нескладно. Набагато важливіше розібратися з питанням «Як?». Як ввезти вантаж? Яким транспортом? Що для цього потрібно?

Доставка з Італії в Україну здійснюється усіма можливими способами.

Морем – не швидкий, але вигідний за вартістю вид транспортування. Вантажопідйомність судна дозволяє перевозити те саме промислове обладнання, верстати, великі партії сантехніки, плитки, ремонтних матеріалів, текстилю та інші. Також морське перевезення передбачає умови для насипних, рідких і навіть небезпечних вантажів. Спеціальна тара для цього передбачена.

Авто – досить швидкий спосіб доставки, завдяки сусідству з європейськими державами. Тентовані фури дозволяють перевозити вантажі вагою до 22 тонн, чого часто досить для продовольчих товарів.

Залізничні перевезення – хороший сухопутний варіант перевезення для великовагових вантажів. Сипкі, рідкі, небезпечні вантажі також йдуть складами. Всі умови для цього передбачені - спеціальні контейнери, платформи, цистерни та інші тари.

Авіатранспортування для термінових вантажів. Авіаційна доставка відрізняється високою вартістю. Однак, якщо потрібно доставити або отримати вантаж терміново, то варіант незамінний. Авіа часто використовується, коли мова йде про швидкопсувні продукти харчування, насіння або рідкісні рослини, фармакологічні препарати, медичне обладнання.

Транспорт вибирається залежно від типу вантажу і переваг по швидкості його доставки. Найчастіше маршрут складається з використанням 2-3 видів транспорту. Цим займаються логісти. Але очевидно, що вибір транспорту і складання маршруту - це лише половина справи.

Напевно у вас виникає питання, як провезти товар безперешкодно? І без простоїв оформити на митниці?

Щоб оформити вантаж на митниці, важливо мати на нього правильно заповнений пакет документів. Зібрати його важливо заздалегідь. А, якщо ви захочете довірити завдання з оформлення та перевезення фахівцям, то завжди зможете звернутися в компанію УкрВіпСервіс. Це заощадить вам час і кошти.

 


 

Хочете дізнатися, яка вартість доставки вашого товару? Відправляйте заявку

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...