Як правильно обрати транспортну тару для вантажоперевезень

Контейнери в вантажоперевезеннях почали використовувати ще в ХХ столітті. На сьогоднішній день існують різні контейнери, які відрізняються між собою формами і розмірами, а також призначені для різних цілей. І стає все важче зрозуміти, яку транспортну тару необхідно використовувати для перевезення того чи іншого вантажу. Сьогодні ми трохи розповімо, які взагалі існують типи контейнерів, це дозволить Вам скоротити час в подальшому при процесі вибору.

Які існують типи транспортних контейнерів

Незалежно від того, який вантаж ви транспортуєте, головне - щоб він прибув цілим і неушкодженим, чи не так? Саме тут і виникає питання вибору контейнера виключно під ваші особливості вантажу.

  1. Стандартні контейнери

Найчастіше їх використовують для морських перевезень більшості вантажів, оскільки вони підходять практично для всіх твердих сухих продуктів. Великий плюс - вони відмінно захищають від надходження вологи. Якщо говорити за розміри даного контейнера, то в ширину і висоту вони приблизно по 8 футів і бувають двох видів: 20 футів і 40 футів.

2. Високі кубічні контейнери з додатковою висотою і простором

Якщо для транспортування Ваших товарів необхідне збільшення висоти, то варто розглянути саме ці контейнери, оскільки вони пропонують додаткову висоту і бувають двох розмірів: 40 футів і 45 футів для додаткової довжини.

  1. Контейнери з жорстким дахом для надважких вантажів

Якщо у вас транспортування великовагового вантажу, то варто звернути особливу увагу на дані контейнери. За рахунок знімного даху є можливість легко погрузити і вивантажити вантаж. Такі контейнери досить універсальні в своєму користуванні, оскільки їх можна використовувати просто як стандартний контейнер або ж в якості контейнера з відкритим верхом.

4. Контейнери флексітанк для рідких вантажів

Якщо перед Вами стоїть завдання транспортувати рідкі вантажі, то для цього вибирають флексітанк. Великий мішок поміщається в стандартний 20-футовий контейнер, наповнений рідиною і закріплений на місці, щоб уникнути руху.

5. Відкриті контейнери для великовагових і високих вантажів

Необхідно здійснити доставку вантажів, які потрібно підняти за допомогою крана? Спеціальні для таких вантажів контейнери мають відкритий верх який покривається брезентом, а також вони оснащені кріпильними кільцями, які в свою чергу допомагають фіксувати вантаж. Це дає можливість здійснювати роботу зверху і завантажувати сам контейнер вантажем з висоти.

6. Контейнери з вентильованою системою

Вони призначені для товарів, які чутливі до вологи. У вас є такі товари, як кавові зерна, які необхідно провітрювати при транспортуванні? Завдяки отворам, які знаходяться у верхній і нижній частині довгих сторін контейнера, свіже повітря проходить через сам контейнер. Це значно зменшує ризик потрапляння вологи всередину контейнера і утворення конденсату під час транспортування.

7. Контейнери-цистерни для транспортування небезпечних вантажів

Даний вид транспортної тари призначений для перевезення небезпечних вантажів, оскільки максимально захищають від небезпечних речовин, які можуть дати негативний вплив в разі неправильного транспортування.

8. Контейнери-рефрижератори для вантажів, які вимагають спеціальної температури

Якщо ж Вам необхідно доставити швидкопсувні продукти харчування, які вимагають необхідного рівня температури під час перевезення вантажів, то використовують контейнери-рефрижератори. Оскільки в них вбудовані холодильні установки, які допомагають циркулювати холодне повітря всередині контейнера і навколо вантажу для зменшення нагрівання. Їм під силу контролювати температуру до мінус 30°C.

Ми розповіли Вам про основні типи контейнерів, які використовують при транспортуванні вантажів. Компанія УкрВіпСервіс візьме на себе процес вантажоперевезення, а також підбере контейнер, враховуючи особливості Вашого вантажу.


 

Хочете дізнатися вартість? Надсилайте заявку

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...