ЗЕД за допомогою морських перевезень: основні переваги та недоліки

Напевно кожен власник, бізнес якого вимагає переміщення продукції за кордон, задавався питанням, яким же видом транспорту його найефективніше здійснити. І зазвичай стоїть складний вибір між морською, залізничною, авто та авіа доставками. Не маючи досвіду в міжнародних перевезеннях вибір буде зробити непросто, оскільки у кожного з цих способів транспортування є свої переваги і недоліки. І перш ніж прийняти рішення, необхідно детально вивчити основні плюси і мінуси кожного.

У цій статті ми розповімо про найбільш популярний спосіб доставки вантажів - морських вантажоперевезеннях. Які ж переваги ви отримаєте, замовивши доставку морем? Давайте розберемося.

ТОП-5 переваг морських вантажоперевезень

Перш за все слід зазначити, що доставка вантажів морем - одна з найдоступніших, оскільки океани і водні шляхи покривають більшу частину нашої планети.

Головна перевага на яке звертають увагу при виборі транспорту - це ціна. Морські перевезення вважаються найбільш економічним і найдешевшим варіантом міжнародної доставки. Як показує практика, морські перевезення виходять в 4-6 разів дешевше, ніж авіаперевезення.

Не менш важливим є екологічність даного транспорту. Морські вантажоперевезення в порівнянні з іншими видами транспорту мають менший викид вуглекислого газу в атмосферу, що позитивно впливає на навколишнє середовище.

Можливість перевозити великогабаритні, громізькі та небезпечні вантажі. За рахунок великої різновидності контейнерів і високої вантажопідйомності морських суден - є можливість доставити практично будь-який вантаж, що характерно не для кожного транспорту.

Також у вас є можливість скористатися збірними вантажоперевезеннями. Це чудовий вихід із ситуації, коли вам необхідно доставити невеликий малогабаритний вантаж. І щоб не переплачувати за весь контейнер, який наполовину буде порожнім, у вас є можливість заплатити тільки за використане місце в контейнері. Простими словами - ваш товар комплектують з іншими вантажами, які підходять по сумісності.

І ще одною не менш важливою перевагою є безпека доставки. Оскільки кожне судно призначене для перевезення того чи іншого вантажу. Дотримуючись всіх правил і необхідних умов для безпечного перевезення, значно зменшуються можливості втрати і пошкодження вантажу.

Але не дивлячись на те, що морські вантажоперевезення мають безліч плюсів, існують і деякі мінуси даного виду транспорту.

Недоліки морських вантажоперевезень

Найголовніший недолік - це повільна доставка. А до того ж природні фактори, такі як погана погода, призводять до додаткових затримок.

Хороший приклад - блокування Суецького каналу, який перекрив шлях для інших суден і тим самим спровокував додаткові затримки мінімум на тиждень. Виходячи з цього можна виділити наступний мінус - маршрути і розклади часто негнучкі.

Також варто розуміти, що відстежувати пересування ваших товарів буде вкрай складно.

Ще один мінус, що для прибуття вашого вантажу в кінцевий пункт знадобиться ще і транспортування по суші.

Як бачимо, недоліків значно менше, але їх можна легко нівелювати за рахунок вищеперелічених переваг.


Хочете дізнатися вартість морських вантажоперевезень? Надішліть заявку

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.75 из 5)
Loading...