Небезпечні вантажі мають певну класифікацію. ADR – абревіатура, яка до них відноситься.


Доставка небезпечних вантажів (ADR)

У чому ж їх небезпека? При перевезенні та зберіганні adr можуть стати причиною загоряння, нашкодити здоров'ю і безпеці людини, навколишньому середовищу, а також пошкодити транспорт.

До адр відносяться:

 • вибухові речовини;
 • гази;
 • легкозаймисті вантажі;м
 • окислюючі adr;
 • токсичні;
 • радіоактивні речовини.

Зрозуміло, для таких вантажів не підійдуть стандартні умови транспортування. Потрібні особливі: спеціальна тара, контейнер, цистерна, а також ряд супровідних документів.

В іншому випадку порушення правил доставки небезпечних вантажів спричинить затримки при транспортуванні. Відповідно збитки при неправильному підході неминучі. Саме тому до процесу доставки небезпечних вантажів необхідно підготуватися, передбачити можливі наслідки.

Професіоналізм при перевезенні небезпечних вантажів і товарів

Коли мова заходить про adr, то таке перевезення має на увазі знання норм і вимог, наявність правильної упаковки.

Співпраця з компанією, яка вже багато років займається міжнародними перевезеннями, в тому числі і adr, дає гарантії успішної операції. Таким надійним провідником і помічником для вас стане УкрВіпСервіс.

Ми підберемо для адр відповідну тару і забезпечимо особливі умови транспортування. З нами ви перевезете небезпечні вантажі морем, авто, залізничним і навіть авіа транспортом

Море - найкращий спосіб для великих і великовагових адр вантажів. Морем можливо перевезти вантаж на далекі відстані. Також наші порти, наприклад, в Одесі, дозволяють отримати товар з будь-якої точки землі, де є вихід до моря.

indoneziia-text foto

Авіа – ми доставимо терміновий adr в будь-якому напрямку. Доставка авіа вимагає більш ретельного планування, оскільки далеко не всі аеропорти мають ліцензію на прийняття небезпечного вантажу. Саме тому краще, щоб процедуру перевезення вам організували професіонали, які зможуть отримати детальну інформацію з цих та інших питань..

Залізничним транспортом – вельми зручний сухопутний спосіб доставки адр. У складах для цього передбачена спеціальна тара, цистерни, платформи, контейнери. Жд допускає перевезення великовагових, насипних, наливних адр.

Авто – відправити небезпечний вантаж туди, де немає можливості доставити його в інший спосіб. У ті місця і населені пункти, які пов'язані з цивілізацією лише автомагістралями. У наших авто також передбачена для цього спеціальна тара. А вантажопідйомність фур дозволяє перевозити адр до 22 тонн.

Бувають випадки, коли для перевезення партії adr потрібно два-три види транспорту. Це мультимодальна доставка, змішана. При необхідності ми складаємо маршрут такого транспортування, враховуючи час і поєднання транспорту.

Чому вам варто замовити послуги в УкрВіпСервіс?

У компанії УкрВіпСервіс до питання доставки небезпечних вантажів підходять з повною відповідальністю. Якщо ви звернетеся до нас, то можете бути впевнені, що вам не доведеться зіштовхуватися з проблемами на митниці, тому що ми ретельно готуємося до процедури перевезення і запобігаємо простої та інші небажані наслідки.

І якщо ви вирішили замовити послугу у нас, то збережете свій час.

 1. Даємо відповіді на всі ваші запитання, а також рекомендації по процесу.
 2. Ретельно плануємо маршрут.
 3. Надаємо допомогу в зборі супровідних документів. Для перевезення адр вам знадобиться: паспорт безпеки, товарно-транспортна накладна, технічні умови та інші документи, про які вам розповість фахівець.
 4. Підбираємо відповідний транспорт.
 5. Експедицію і оформлення беремо на себе.
 6. Надаємо послуги за найоптимальнішою вартістю.

Доставимо adr до Києва, Одеси, Харкова, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Чернівці та інших міст України.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...