Транспортування ADR небезпечних вантажів по світу

Розрахувати доставку

 

Під небезпечними вантажами прийнято розглядати всілякі речовини, які внаслідок своїх характеристик та особливих властивостей можуть негативно впливати на навколишнє середовище, впливати на людський організм. До цього списку належать різні кислоти, фарби, медпрепарати, акумулятори, клейові склади, різні види палива.
Тому доставка небезпечних вантажів обов'язково має здійснюватися з урахуванням певних правил, завдяки яким вдається налагодити безпечне транспортування продукції країнами.


Класи ADR небезпечних вантажів

Перед тим, як виконувати міжнародні перевезення небезпечних вантажів, співробітники нашої компанії УкрВіпСервіс визначають хімічні, біологічні та фізичні властивості цих товарів.

Виходячи з цього, виділяють різні класи:

  • газоподібні речовини;
  • рідини, що легко піддаються загорянню;
  • вибухові компоненти;
  • самореактивні речовини;
  • склади, що легко піддаються корозії;
  • інфекційні компоненти;
  • продукти, що окислюються;
  • органічно небезпечні товари та багато іншого.

Довіряти АДР доставку рекомендується виключно кваліфікованим спеціалістам, які мають необхідний досвід роботи з цими речовинами.

Міжнародні угоди у сфері перевезення небезпечних вантажів

Під такими угодами прийнято розглядати конкретні умови, що регламентують міжнародну доставку небезпечних вантажів певним видом транспортних засобів. Усі вони розробляються у межах міжнародних організацій.

Перш ніж вибрати відповідну угоду, доведеться визначитися з особливостями організованого транспортування, вибираючи необхідний транспорт. Крім того, враховуються типи вантажовідправлення та запланований маршрут.

Знаки небезпечних вантажів

При доставці небезпечних вантажів авіа або іншими видами транспорту важливо зважати на маркування, серед якого особливу увагу слід звернути на спеціальні знаки. Такі знаки будуть нанесені на упаковку та вважаються важливими візуальними елементами, що допомагають розпізнавати рівень небезпеки вантажу, не розкриваючи коробки та інші тари.

Знаки також украй необхідні для оперативного виконання навантаження та розвантаження, щоб гарантувати безпечні умови роботи для всього персоналу. Таким чином, можна враховувати особливості експлуатації тих чи інших небезпечних вантажів.

Характеристика та основна класифікація небезпечних вантажів

Виконуючи регулярні міжнародні перевезення вантажів ADR, наша компанія УкрВіпСервіс звертає особливу увагу на актуальні відвантажувальні назви, на всі номери, які встановлюються ООН. Кожна небезпечна речовина має власний номер, враховуючи який вдається організувати транспортування товарів не лише по всій країні, а й у всьому світі.

Тому наші спеціалісти завжди попередньо знайомляться зі списком усіх небезпечних вантажів, ідентифікуючи з метою дотримання певних правил перевезення.

Правильна ідентифікація ADR небезпечних вантажів

Одним із найпопулярніших способів ідентифікації вантажів є використання спеціального номера ООН. Під ним прийнято розглядати унікальний номер, що складається з чотирьох символів, який надається конкретному вантажу в типових правилах організації. За відсутності такого номера процес ідентифікації виконується невідповідним чином, тому ускладнюється процедура міжнародного перевезення небезпечних вантажів ADR.

Проте варто пам'ятати, що далеко не завжди ідентифікаційний номер допомагає повністю визначити тип даних товарів.

Основні положення міжнародного законодавства у сфері перевезення небезпечних вантажів

Головне джерело законодавства у галузі міжнародних перевезень небезпечних вантажів автомобільним транспортом – рекомендації ООН (типові правила). За розробку та впровадження цих рекомендацій відповідає Комітет експертів, який бере участь у класифікації та маркування всіх небезпечних речовин.

Але на практиці часто трапляються ситуації, коли той самий товар по-різному класифікується: за одними документами вантаж вважається небезпечним, а за іншими – ні. Те саме стосується і маркування.

Формування ціни доставки небезпечних вантажів. Від чого ціна залежить?

Доставка небезпечних вантажів автомобільним транспортом чи іншими видами транспортних засобів відрізняється демократичною вартістю, яка встановлюється з урахуванням певної кількості факторів, нюансів. Одними з найголовніших є характеристики та маркування вантажу, а також відстань, яку потрібно подолати.

Виходячи з цієї інформації, фахівці нашої компанії допоможуть кожному клієнту порахувати остаточну вартість транспортної послуги з огляду на виділений бюджет.

ет.

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...