Що потрібно для доставки товарів з Еквадору? Перш за все – звернутися до надійного провідника в сфері логістичних послуг. УкрВіпСервіс надає не тільки транспортні, а й супровідні послуги у зовнішньоекономічній діяльності та не тільки.


Доставка вантажів і товарів з Еквадору

Найпоширеніші товари, які доставляють з Еквадору – це екзотичні фрукти, морепродукти, овочі, рослини, кава, какао, цінна деревина, продукти нафтопереробки і багато іншого. Використовуються два основних способи перевезення – морем і авіа.

Авиа – оптимальне рішення для швидкопсувних, термінових і особливих вантажів. Зрозуміло, що вартість такого транспортування дорожча, але висока швидкість її виправдовує. Доставка авіа здійснюється з Хосе Хоакіна де Ольмедо, головного аеропорту.

Якщо говорити про конкретні міста, то, як правило, доставка здійснюється з Кіто, Гуаякіль, Пуерто-Болівар, а також з регіонального порту Манта.

Море – Море – єдиний варіант доставки для габаритних і великовагових вантажів. Морем перевозять обладнання, техніку, насипні вантажі, великі партії будівельних матеріалів, деревини. Однак це не означає, що цей спосіб не дозволяє доставити невеликі посилки

japan-text foto

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Якщо вам знадобиться доставка негабаритних вантажів з Еквадору, ми організуємо її за прийнятною вартістю. Для цього невеликі вантажі формуємо в збірні партії і відправляємо в одному контейнері. Це вигідно тому, що ви платите лише за те місце, яке займає ваш товар в контейнері.
Замовте доставку в компанії УкрВіпСервіс, і наші фахівці порадять вам оптимальний спосіб і відповідний транспорт.
Якщо відправка з Еквадору одним транспортом до кінцевого пункту неможлива, то ми складаємо для вас мультимодальний маршрут за участю двох або трьох видів транспорту. Із порту Одеси до кінцевого пункту вантаж доставляє авто або ж/д транспорт, а потім товар проходить оформлення на митниці. Надаємо для перевезення мікроавтобуси, а також фури вантажопідйомністю до 22 тонн.

Чому вам варто замовити послуги в компанії УкрВіпСервіс?

УкрВіпСервіс здійснює доставку по всьому світу. Ми займаємося як імпортом, так і експортом. Але це ще не всі наші переваги. В УкрВіпСервіс:

  • складаємо оптимальний логістичний маршрут;
  • супроводжуємо вантаж на кожному етапі перевезення;
  • допомагаємо в оформленні супровідних документів, висновків сес;
  • всі процедури на митниці беремо на себе.

Наша компанія знаходиться в Києві, але надає послуги по всій Україні.

Также Вас могут заинтересовать следующие услуги:

ВЫ МОЖЕТЕ ОТПРАВИТЬ

ЗАЯВКУ НА ПРОСЧЕТ