Доставка з Франції з компанією УкрВіпСервіс – це надійно, швидко і зручно.
Напевно ви знаєте, що французькі товари у нас завжди користувалися високим попитом. З Франції активно везуть косметику і парфумерію, одяг і взуття, техніку і електроніку, продукти харчування, напої та інше. Переважно доставка здійснюється з Парижа, Марселя, Ліона, Тулузи, Ніцци та інших міст. Якщо вам потрібно відправити або отримати вантаж з Франції, то компанія УкрВіпСервіс надасть послуги міжнародного вантажоперевезення і не тільки.


Професіоналізм і якість послуг УкрВіпСервіс

Доставку з Франції ви можете здійснити будь-яким підходящим видом транспорту. Державу пов'язують з Україною і сухопутні шляхи, і вихід до моря.

АвтоДоставка автомобілем – практично для вантажів різних габаритів. Це можуть бути і невеликі товари, які формують до складу збірних, а також габаритні вантажі вагою до 22 тон. Саме таку вагу можна перевозити нашими фурами. За участю авто формуються і мультимодальні перевезення, коли в маршруті задіяні кілька видів транспорту.

Залізнична доставка – варіант для перевезення промислової техніки, обладнання, авто, а також наливних і насипних вантажів в спеціальних тарах і цистернах. З/д доставка з Франції доступна і для невеликих вантажів – тут для всіх типів товару створюються відповідні умови.

Доставка товарів із Франції фото

Морське перевезення – вигідний варіант з точки зору вартості. Однак не варто розраховувати на високу швидкість. Морем можна перевезти великі та маленькі вантажі в складі збірних. Для цього кілька партій товарів об'єднують в одному контейнері. Таким чином ви платите лише за те місце, яке займає ваш вантаж в контейнері.

Авіа – найшвидший вид доставки з Франції. Якщо у вас терміновий, швидкопсувний або особливий вантаж, то авіа – це відповідний спосіб транспортування. Хоча її вартість буде вище інших, вона цілком виправдана відповідною швидкістю.

По прибуттю в Україну товар оформляється на митниці. Потім, якщо обраний транспорт фізично не може доставити ваш товар до кінцевого пункту (на склад або в офіс), то можна замовити додатковий вид транспорту. Ми розробляємо для цього маршрут мультимодального перевезення, з використанням 2-3 видів транспорту.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс?

  1.  Якщо ви вирішили замовити в нашій компанії доставку з Франції, ми підбираємо відповідний транспорт. Далі, складаємо логістичний маршрут і супроводжуємо вантаж.
  2. При необхідності допомагаємо в оформленні документів, сертифікатів відповідності.
  3. Всі процедури на митниці беремо на себе. Зустрічаємо товар в порту Одеси і контролюємо його подальший шлях.

Якщо ви звернетеся в УкрВіпСервіс в Києві, то ми доставимо ваш товар з Франції або у будь-яку іншу країну світу швидко і за оптимальною вартістю.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ