Індія – з давніх часів славиться різноманітністю продукції, якої просто немає в інших країнах. Зрозуміло, що текстилем, прянощами, фруктами, різними сувенірними виробами торгують все, але особливі різновиди ви знайдете тільки в Індії. Також завдяки невисокій оплаті праці, в співвідношенні з більш розвиненими країнами, багато великих підприємств перенесли свої виробництва в Індію. Ці факти пояснюють великий попит на послугу доставки вантажів з цієї держави.
Як правило, відправка здійснюється з таких міст, як Нью-Делі, Мумбаї, Ченнаї, Ахмедабад, Хайдарабад, Калькутта.


Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Для доставки товарів ви можете вибрати будь-який відповідний транспорт. Найоптимальнішим і прийнятним за вартістю способом відправки вважається море.

Морем – можна перевезти габаритні, великовагові, небезпечні вантажі: промислове обладнання, великі партії текстилю, керамічної плитки, будівельних матеріалів, побутової техніки та електроніки. Однак це не означає, що морем неможливо перевезти невеликі посилки. Для таких потреб є збірні перевезення. Формуються вони з декількох вантажів різних власників і перевозяться в одному контейнері. Головне, що умови для їх утримання дотримуються. А кожен клієнт в результаті платить лише за те місце, яке займає його товар в контейнері.

Авіа – рейсами здійснюється доставка особливих, крихких, швидкопсувних і термінових вантажів. Замовити цю послугу доцільно для відправки продуктів харчування, антикваріату, фармакологічних препаратів, медичного обладнання та інших товарів. Зрозуміло, що доставка авіа дорожча за вартістю, однак висока швидкість її цілком виправдовує.

indiia-foto

Ж/д і авто – це можливий транспорт для доставки з Індії, однак використовується він тільки в мультимодальних маршрутах (за участю 2-3 видів транспорту). Цей варіант можна замовити, якщо є необхідність в доставці вантажу в офіс або на склад. Наприклад, товар, відправлений морем, потрібно доставити до кінцевого пункту, тоді використовують залізничний транспорт. У райони, де відсутні залізничні сполучення, направляються фури. Добре розвинені авто магістралі сприяють такій доставці.

Чому вам варто замовити послуги доставки в УкрВіпСервіс?

Перша і дуже важлива наша перевага - ми надаємо допомогу в оформленні товару на митниці. У більшості випадків необізнаність в цих питаннях призводить до простоїв, а відповідно і до фінансових втрат. Саме тому наші фахівці беруть на себе всі заходи на митниці. Також в УкрВіпСервіс:

  • консультація з найважливіших питань;
  • допомога в оформленні довідок СЕС;
  • контроль вашого вантажу на кожному етапі;
  • найоптимальніша вартість послуг;
  • перевезення не тільки імпорту, але й експорту;
  • доставка в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Вінницю, Львів, Чернівці та багато інших.

Звертайтеся в УкрВіпСервіс! Ми організуємо доставку вашого вантажу на високому рівні

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК