Доставка товарів по всьому світу, в тому числі з Іспанії – те, чим займається компанія УкрВіпСервіс вже багато років. Якщо ви плануєте міжнародну зовнішньоекономічну діяльність, то звертайтеся в УкрВіпСервіс. Наші фахівці організовують перевезення як для компаній, так і для приватних осіб, допомагають в оформленні, і супроводжують вантажі на кожному етапі. У нас замовити послуги може кожен.


Все більше українців віддають перевагу європейським товарам. Цей факт пояснює популярність послуги доставки з Іспанії. Одяг та взуття, техніка і електроніка, продукти харчування і напої, обладнання та автозапчастини – це лише мала частка товарів, що ввозяться в Україну.
Якщо звернутися в надійну логістичну компанію, то вартість перевезення буде оптимальною. Більш того, вам нададуть допомогу на митниці, а грамотне оформлення дозволить уникнути простоїв вантажу, і інших неприємних наслідків.
УкрВіпСервіс організовує перевезення, а також надає супровідні послуги.

Професіоналізм і якість послуг УкрВіпСервіс

Щоб доставка вантажу з Іспанії здійснювалася швидко і максимально зручно, ми надаємо всі можливі види транспорту. Їх можна використовувати як окремо, так і в складі мультимодальних перевезень (змішаних). Це коли є необхідність задіяти в маршруті два-три види транспорту.

Море – найоптимальніший вид доставки за вартістю і не тільки. Вантажопідйомність судна дозволяє перевозити габаритні й великовагові вантажі. Це можуть бути різні верстати, обладнання, великі партії будівельних матеріалів, меблі, сантехніка, керамічна плитка та багато іншого. Однак це не означає, що доставка морем неможлива для маленьких вантажів. Невеликі формують в складі збірних і здійснюють відправку за прийнятною вартістю. В один контейнер розміщують вантажі різних власників зі схожими вимогами до транспортування, таким чином ви платите лише за те місце, яке займає ваш товар в контейнері.

Авто – відомий і не менш затребуваний спосіб. Вантажопідйомність наших авто дозволяє перевозити вантажі вагою до 22 тонн. Що стосується менш габаритних вантажів, то для них ми можемо запропонувати перевезення збірних вантажів.

доставка грузов с Испании фото

Залізнична доставка - відповідний транспорт для насипних, наливних, небезпечних вантажів. Для їх перевезення є спеціальна тара, цистерни та контейнери. Для ж/д транспортування автомобілів і обладнання – платформи.

Авіа – досить дорога, але найшвидша доставка. Якщо вам потрібно перевезти швидкопсувні, особливі вантажі, продукти харчування або фармакологічні препарати, дозволені законом, то замовити доставку авіа – це правильне рішення.

Чому вам варто звернутися в компанію УкрВіпСервіс?

Якщо ви хочете замовити перевезення з Іспанії в Україну, то ми готові вам допомогти в багатьох питаннях:

  • скласти грамотний логістичний маршрут;
  • підібрати надійний транспорт;
  • допомогти в отриманні довідок та сертифікатів СЕС (якщо є необхідність);
  • взяти на себе оформлення на митниці.

Займаємося як імпортом, так і експортом. Забезпечимо доставку в Київ, Харків, Одесу, Вінницю та інші міста, і області України.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ