Міжнародні перевезення – основна діяльність компанії УкрВіпСервіс. Вже багато років ми організовуємо доставки в Україну з різних країн, а також забезпечуємо відправки з нашої держави в усі куточки світу. Доставка з Латвії – напрямок, який користується популярністю. Все тому, що попит на латвійські товари обумовлений їх високою якістю.


Міжнародні перевезення – основна діяльність компанії УкрВіпСервіс. Вже багато років ми організовуємо доставки в Україну з різних країн, а також забезпечуємо відправки з нашої держави в усі куточки світу. Доставка з Латвії – напрямок, який користується популярністю. Все тому, що попит на латвійські товари обумовлений їх високою якістю.

Доставка вантажів і товарів з Латвії

Важлива умова для доставки – це надійність і повне збереження вантажів. Адже з Латвії, як правило, везуть товари, які потребують певних умов:

 • верстати та промислове обладнання;
 • автомобілі та запчастини;
 • напої і продукти харчування;
 • вироби з дерева та металу;
 • медичні товари та фармацевтику;
 • одяг і взуття.

І це далеко не повний список. Головне те, що доставка будь-якого вантажу (в рамках закону) з послугами нашої компанії проходить безперешкодно. Фахівці УкрВіпСервіс допомагають в оформленні документів, що дозволяє вантажу швидко пройти митницю. Для повноцінної діяльності у нас є і штат компетентних співробітників, і надійний транспорт

Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Рига, Єлгава, Юрмала, Олайне, Даугавпілс – це лише деякі міста, з яких ми організовуємо доставку в Україну. Завдяки довгостроковим партнерським відносинам з нашими контрагентами, ми надаємо надійний транспорт, обладнаний під потреби вантажу. З Латвії перевезення товару здійснюється усіма можливими способами.

Авто – перевезення для габаритних вантажів масою до 22 тонн, а також для невеликих посилок в складі збірних. Надаємо тентовані фури. Транспортні магістралі сприяють перевезеню авто з Латвії в Україну.

Авіа – найшвидша доставка вантажу. Послуга вигідна тоді, коли важливим фактором виступає швидкість. Зрозуміло, швидкість виправдовує і немаленьку вартість послуги. Для доставки особливих, термінових, швидкопсувних вантажів, деяких продуктів харчування авіа - це кращий варіант.

Залізнична доставка – для габаритних вантажів і не тільки. При відправці верстатів, обладнання та авто використовуються спеціальні платформи. Також ж/д перевезення – підійде для насипних, наливних і небезпечних вантажів. Для цього є цистерни та інша тара.Доставка вантажів і вантажів з Латвії фото

Море – можливий, але не цілком доцільний спосіб доставки з Латвії. Обходиться він дешевше інших, але виконується довго. Відправка морем частіше здійснюється при мультимодальних перевезеннях.

Який би транспорт ви не обрали, ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені рівнем наших послуг.

Чому вам варто замовити перевезення в УкрВіпСервіс?

Ви вирішили замовити доставку? Тоді знайте, що ви можете не обтяжувати себе рутиною, пов'язаною з оформленням на митниці та іншими організаційними питаннями, тому що ми беремо це на себе і вирішуємо все на професійному рівні.

 • Підбираємо оптимальний логістичний маршрут.
 • Супроводжуємо вантаж на кожному етапі.
 • Допомагаємо в оформленні сертифікатів (якщо в них є необхідність).
 • Процедури на митниці беремо на себе.
 • Якість наших послуг у кілька разів перевершує вартість.

Доставляємо товар з будь-якої точки світу в усі міста України: Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Вінницю та інші.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК