Якщо вам потрібна доставка з Литви, то звертайтеся за допомогою! УкрВіпСервіс - компанія, яка зарекомендувала себе в сфері міжнародних вантажних перевезень. Ми швидко і надійно організовуємо доставку, а також отримуємо товар з будь-якої точки світу. Доставка з Литви здійснюється з Вільнюса, Каунаса, Клайпеда, Панявежіс, Алітуса, Бірштонас та інших міст.
УкрВіпСервіс забезпечує безпечну доставку як великих партій вантажів, так і невеликих посилок для приватних осіб. Будь-який вантаж, в рамках закону, ми супроводжуємо і оформляємо на митниці.


Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Наземним способом доставки з Литви сприяють авто магістралі, а також ж/д сполучення.

Авто – перевірений спосіб доставки з Литви. Ми перевеземо ваш товар фурою або мікроавтобусом (в залежності від обсягу, габаритів і ваги). Вантажопідйомність фури дозволяє перевозити до 22 тон. Що стосується невеликих вантажів, то можна замовити їх відправку в складі збірних. Таким чином ви оплачуєте лише те місце, яке займає ваш товар в контейнері.

Залізнична доставка – оптимальна для габаритних, насипних, наливних і небезпечних вантажів. Для кожного різновиду передбачена відповідна тара. Також ж/д можна перевезти партії промислового обладнання, верстати, авто тощо. Для цього передбачені спеціальні платформи.

litva foto

Море – це можливий, але абсолютно невигідний вид перевезення з Литви. Все тому, що наші сухопутні магістралі сприяють більш оперативній доставці в Україну. Але транспортування морем може бути актуальне для мультимодальних маршрутів. Це коли в перевезенні беруть участь кілька видів транспорту.

Авіа – швидка і надійна доставка з Литви. Має немаленьку вартість, яку виправдовує висока швидкість. Якщо потрібно перевезти швидкопсувні або особливі вантажі, то авіа – це вірне рішення. Можна замовити доставку літаком фармакологічних препаратів, медичного обладнання, продуктів харчування, що швидко псуються, та інших.

Звертайтеся до нас, і ми підберемо для вашого вантажу підходящий і доступний транспорт.

Чому вам варто замовити послуги в УкрВіпСервіс?

Наша компанія вже багато років займається міжнародними перевезеннями і супровідними послугами. Ми допоможемо:

  • в оформленні документів та сертифікатів відповідності (якщо в них є потреба);
  • у супроводі вантажу і оформленні його на митниці;
  • підберемо оптимальний вид транспорту і розробимо надійний логістичний маршрут;
  • прорахуємо вартість і надаємо прозорі умови договору.

Ми дотримуємося всіх правил і стандартів доставки з ЄС, тому затримки вантажу на митниці у нас немає. Звертайтеся! Компанія УкрВіпСервіс знаходиться в Києві, але здійснює доставку по світу, а також в усі міста України: Одесу, Харків, Дніпро, Вінницю, Львів та інші.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ