Нідерланди - одне з найбільш густонаселених держав в Європі. Відоме високим рівнем життя, а також продукцією відмінної якості. З Нідерландів до нас везуть різні вантажі: продукти харчування, напої, одяг, техніку, електроніку, обладнання та багато іншого. Не можна назвати цю державу головним партнером України, але зовнішньоекономічні відносини між країнами розвиваються стрімкими темпами. Саме тому багато підприємств мають потребу у надійному партнері в сфері митно-логістичних послуг. УкрВіпСервіс компанія, якій довіряють вже багато років.


Доставка вантажів і товарів з Нідерландів

Голландія – це лише історична область на заході країни, але найчастіше під цією назвою мають на увазі не частину держави, а Нідерланди в цілому. Насправді ж доставка вантажів здійснюється з різних міст і областей. Амстердам, Роттердам, Гаага, Утрехт, Харлем, Ейндховен, Гронінген, Арнем, Лейден, Бреда, Енсхеде, Тілбург – це далеко не повний список.

Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Перевезення вантажу з Голландії без простоїв на митниці – можливо будь-яким транспортом.

Море – далеко не швидкий спосіб, але недорогий за вартістю. Доставка морем з Нідерландів не користується великою популярністю, тому що сухопутні транспортні магістралі сприяють більш швидкому перевезенню. Однак, якщо потрібна доставка габаритного або великовагового вантажу, і терміни не мають значення, тоді море – це хороший варіант.

Авто –це оперативна доставка до дверей вашого складу, будинку або офісу. Автомобілі – незамінний транспорт для мультимодальних (змішаних) маршрутів, за участю двох-трьох видів транспорту. Авто перевезення доступні там, де немає можливості під'їхати іншим транспортом. У нашій компанії ви можете замовити тентовані фури з вантажопідйомність до 22 тонн.

Залізнична доставка – послуга, що підходить для перевезення габаритних, великовагових, насипних, наливних, небезпечних вантажів. Для цих цілей є спеціальні тари, цистерни, контейнери. Для промислового обладнання, виробничої техніки, перевезення автомобілів з Голландії передбачені надійні платформи. При ж/д доставці ми можемо спланувати маршрут так, що товар буде доставлений до кінцевого пункту іншим транспортом.

Доставка товарів з Нідерландів фото

Авіа – не найдешевший, але досить швидкий спосіб доставки. Якщо потрібно відправити швидкопсувні продукти, медикаменти, особливі вантажі, антикваріат, то замовити відправку авіа – це вірне рішення.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс?

Який би варіант доставки з Голландії ви не обрали, ми допоможемо вам з оформленням документів, а також надамо супровідні послуги. У компанії УкрВіпСервіс:

  • розробимо грамотний логістичний маршрут;
  • супроводимо ваш товар на кожному етапі транспортування;
  • допоможемо з оформленням на митниці без простоїв і непотрібних розтрат;
  • відповімо на всі ваші запитання.

Звертаючись до нас, ви економите час і гроші, тому що ми чітко визначаємо доцільність тих чи інших послуг. УкрВіпСервіс доставить вантаж не тільки з Голландії, але і з інших країн світу. Також ви можете розраховувати на відправку товару у будь-яке місто України: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Вінницю, Львів та інші.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК