Потрібна доставка вантажу з далеких країн?
Власникам бізнесу, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, а також приватним особам, компанія УкрВіпСервіс надає послуги перевезення вантажів.


Доставка вантажів і товарів з Пакистану

Пакистан – держава, з якої в Україну везуть натуральні продукти харчування, фрукти (цитрусові), рис, овочі, тканини, одяг, взуття, хімічну продукцію, будівельні матеріали та багато іншого. Саме тому доставка з Пакистану користується великим попитом.

Як правило, відправка здійснюється з таких міст, як Ісламабад, Карачі, Лахор, Фейсалабад, Равалпінді, Мултан і інших. Якщо говорити про доставку морем, то товар прибуває в порт Одеси, де і проходить оформлення на митниці. Далі ми організовуємо доставку вантажів в усі міста України відповідним видом транспорту.

Професіоналізм і якість наданої послуги

Чому в УкрВіпСервіс замовляти перевезення вигідно?

Тому що ми надаємо не тільки транспорт, а й супровідні послуги, складаємо маршрут, розраховуємо оптимальну для вас вартість доставки.

Авіа – це швидко і надійно. Відправки здійснюються з найбільших аеропортів Пакистану – Ісламабада «Беназіра Бхутто», Карачі «Джина», а також з багатьох інших. Доставка літаком не найдешевший, але найшвидший спосіб. Авіа рейси перевозять швидкопсувні продукти харчування, медичне обладнання, препарати та інше.

доставка из юго-восточной фото

Море – це доступно для великовагових і габаритних вантажів. Вантажопідйомність судна дозволяє перевозити великі партії текстилю, будівельних матеріалів, промислове обладнання, авто та інші. До того ж вартість морської доставки в рази нижча інших видів.

У складі збірних вантажів ви можете перевезти товари, які займають невелику частину контейнера. Цей спосіб дозволяє істотно заощадити на доставці і сплачувати власнику лише за те місце, яке займає його вантаж в контейнері при транспортуванні.

Мультимодальні перевезення з Пакистану

Це змішані перевезення з використанням двох-трьох видів транспорту. Наприклад, ваш товар перевозиться морем в порт Одеси, а далі – ж/д або автомобільним транспортом до місця призначення. В ж/д складах для різних типів вантажу передбачена спеціальна тара: цистерни, контейнери, платформи.

Фури, вантажопідйомністю до 22 тон, доставлять товар туди, де є тільки автомагістралі. Це може бути ваш склад або офіс.

Чому варто звертатися в УкрВіпСервіс?

Замовити послуги в УкрВіпСервіс – це значить заощадити багато часу і сил. Тому що крім доставки ви отримаєте:

  • допомогу в оформленні документів на митниці;
  • точний і грамотний логістичний маршрут;
  • комфортні умови договору;
  • безпечне перевезення за оптимальною вартістю;
  • консультацію фахівців.

Телефонуйте! Ми знаходимося в Києві, але допоможемо з доставкою імпорту та експорту в будь-якій точці світу.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК