Хочете організувати доставку вантажу в Україну з будь-якої країни світу?
У цій справі потрібен надійний провідник в сфері логістичних послуг. В процесі міжнародного перевезення важливо передбачити всі нюанси: скласти грамотний логістичний маршрут, вибрати відповідний транспорт, зайнятися оформленням супутніх документів і організувати процес так, щоб уникнути простоїв на митниці.


Доставка з Португалії користується популярністю. Все тому, що з цієї держави до нас завозять фрукти, овочі, екзотичні продукти, а також цілий ряд непродовольчих вантажів. Зрозуміло, що для безпечного перевезення знадобляться відповідні умови, наприклад, тара, спеціальна упаковка, температурний режим.
УкрВіпСервіс надає найнадійніші і комфортні послуги доставки.

Професіоналізм і якість наданої послуги

Як правило, відправка здійснюється із Лісабона, Авейру, Фару, Гуарда, Бежа, Ешторіла, Томара та інших міст. Що стосується способів і видів транспорту, то з Португалії вантаж можна доставити морем, авіа, авто та залізничним транспортом. Ми допомагаємо зробити вибір нашим клієнтам, з огляду на вагу, габарити, особливості вантажу, напрямки, а також оптимальну вартість.

Море – не найшвидший, але найдоступніший за вартістю вид перевезення. Перевага способу – це можливість відправки великих, великовагових вантажів, устаткування, верстатів, авто. А, якщо ви хочете замовити відправку невеликої партії товару, то його оформлення в складі збірного вантажу дозволить заощадити на доставці. Тобто вантажі інших власників поміщаються в один контейнер, а ви платите лише за те місце, яке займає в ньому ваш товар.

Авіа – відмінне рішення для термінових вантажів, наприклад, напоїв, швидкопсувних продуктів харчування, фармакологічних препаратів й інших. Вартість такої доставки буде вище інших. Однак висока швидкість її виправдовує.

доставка груза из италии фото

Наземні способи доставки з Португалії користуються високим попитом.

Залізничні перевезення – дозволяють доставити габаритні, насипні, наливні, небезпечні вантажі. Для кожного типу товару передбачена спеціальна тара, цистерни і платформи.

Авто – здійснює поставку товару навіть в ті населені пункти, де рух іншого транспорту ускладнений або неможливий. Автомагістралі сприяють безперешкодному руху. А вантажопідйомність фур дозволяє здійснювати перевезення товару вагою до 22 тонн. Також за допомогою авто формуються маршрути для мультимодальних (змішаних) перевезень.

В УкрВіпСервіс ви можете замовити відповідний маршрут з доставкою товару в офіс або на склад.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс?

Наша компанія надає допомогу на кожному етапі перевезення:

  • складаємо точний логістичний маршрут;
  • беремо на себе оформлення на митниці;
  • забезпечуємо доставку з Португалії до Києва, Одеси, Харкова, Львова та інших міст України.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК