Доставка з Саудівської Аравії – досить рідкісна послуга. Але компанія УкрВіпСервіс надає її на найвищому рівні.


Якщо ви шукаєте надійного провідника в сфері міжнародних вантажоперевезень і логістичних послуг, то ви зайшли за адресою. Наша компанія запропонує вам більше, ніж просто перевезення.

Доставка вантажів і товарів з Саудівської Аравії

Держава вважається найбільшим імпортером нафти і нафтопродуктів. В Україну Саудівська Аравія експортує рибу і продукти тваринного походження, будівельні матеріали та багато іншого. Як правило, доставка здійснюється з Ер-Ріяд, Джидда, Мекки, Медіни, Даммам, Ель-Хуфуф. Доставка з Табук і інших розвинених регіонів.
Способів відправки товарів в Україну кілька: авіа, морем, ж/д і авто. Останні два види транспорту в основному використовуються в якості допоміжного в змішаних маршрутах, мультимодальних.
Міста, в які проводиться доставка – Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Чернівці та багато інших. Однак, якщо ви вирішили замовити послуги перевезення в УкрВіпСервіс, то ми забезпечимо доставку в будь-який населений пункт нашої країни. Надійно і за прийнятною вартістю.

Професіоналізм і якість наданої послуги

Море – найоптимальніший спосіб доставки, якщо вам нема куди поспішати. Морем з Саудівської Аравії перевеземо вантаж будь-якої ваги і обсягу. Це можуть бути верстати, обладнання, автомобілі та запчастини, великі партії будівельних матеріалів та інші. Вантажопідйомність судна дозволяє перевозити великовагові і габаритні вантажі. А для невеликих товарів, які не займають весь контейнер, передбачені збірні вантажі. Це доставка товарів зі схожими вимогами до умов утримання. Для перевезення їх поміщають в один контейнер. Таким чином ви платите тільки за своє місце в цьому контейнері.

Авіа – швидко і надійно. Аеропорт «Король Фадха», розташований біля столиці Ер-Ріярд, часто є відправною точкою. Однак в державі близько 200 аеропортів, що мають міжнародний статус, тому можете бути впевнені, що для швидкої доставки тут є все. Авіа – не найдешевший спосіб, але висока швидкість цілком виправдовує вартість. Літаком вигідно перевозити швидкопсувні продукти харчування та напої, фармакологічні препарати, медичне обладнання та інше.

egipet-text foto

Залізничний транспорт і авто – допоміжні види транспорту, які після оформлення товару на митниці, доставлять ваш вантаж в будь-яку точку України. Ж/д транспорт передбачає спеціальну тару, платформи, цистерни та контейнери для доставки різних типів вантажу. Що стосується авто, то у вашому розпорядженні фури вантажопідйомністю до 22 тонн, а також невеликі мікроавтобуси.

Чому варто замовити перевезення в компанії УкрВіпСервіс?

  • Наші фахівці проконсультують вас з найважливіших питань.
  • Складемо грамотний логістичний маршрут.
  • Підберемо відповідний вид транспорту згідно особливостей вантажу і за оптимальною вартістю.
  • Візьмемо на себе оформлення на митниці, допоможемо в отриманні довідок СЕС.

Телефонуйте, або залишайте заявку на сайті!

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК