Компанія УкрВіпСервіс – ваш надійний помічник і партнер у сфері міжнародних вантажних перевезень. Доставка вантажу з Таїланду – один із напрямів, за яким ми працюємо. З УкрВіпсСервіс ваш товар буде безпечно доставлений в потрібну точку і в обумовлений термін.


Доставка вантажів і товарів з Таїланду

Потрібна послуга перевезення особового вантажу? Або ви власник бізнесу, та займаєтесь зовнішньоекономічною діяльністю? Ми швидко і надійно організуємо відправку як маленьких, так і великих партій.
Транспортування товару цілим і неушкодженим – перше, що ми гарантуємо, тому що для кожного типу вантажу ми надаємо спеціальну тару.
З Таїланду до нас везуть техніку, електроніку, одяг і взуття, деякі продукти харчування, текстиль. Прийнятна закупівельна ціна на ці групи товарів робить їх доступними для експорту в Україну та інші країни.
Як правило, доставка здійснюється з Бангкока, Аюттхая, Ко-Мак, Самуї, Пхукет, Пханган, Ча-Ам.

Професіоналізм і якість наданої послуги

Доставка з Таїланду доступна двома основними способами – морем та авіа.

Море – відрізняє прийнятна вартість, а також можливість відправки габаритних і великовагових вантажів таких, як техніка, обладнання, авто, великі партії текстилю та інші. Вантажопідйомність судна дозволяє здійснювати доставку будь-якого товару в рамках закону.

Невеликі вантажі можна перевозити за прийнятною вартістю в складі збірних. Наприклад, в один контейнер формуються партії товару зі схожими вимогами до змісту. А ви платите лише за те місце, яке займає ваш вантаж в контейнері.

indiia-foto

Авіа – це швидко і зручно. Однак вище за вартістю, ніж інші види транспорту. Зрозуміло, висока швидкість цілком виправдовує вартість доставки, тому якщо потрібно терміново, то авіарейси – це вихід. Є сенс замовити таку доставку, якщо ви перевозите особливі, крихкі, швидкопсувні вантажі. Наприклад, екзотичні продукти, напої, медичні препарати і обладнання.

Мультимодальні перевезення

Після того, як товар потрапляє на материкову частину, є два варіанти подальшої доставки: ж/д або фурами (мікроавтобусами).

Коли товар пройде заходи щодо оформлення на митниці, його відправляють на ваш склад, в офіс або додому. Для таких цілей підійде авто. Вантажопідйомність наших фур становить 22 тони. Для негабаритних товарів пропонуємо мікроавтобуси.

Залізничний транспорт – відповідний спосіб доставки на далекі відстані й не тільки. Відомо, що жд перевозять насипні й наливні, а також небезпечні вантажі. Для цього передбачена відповідна тара.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс?

Із нами комфортно – і це головне.

Вам не доведеться витрачати час на отримання довідок СЕС (якщо в них є необхідність), а також займатися оформленням на митниці, тому що ці заходи ми беремо на себе.

Перевозимо як імпорт, так і експорт. У нас ви можете замовити послугу з надсилання товару в будь-яку точку світу з України. Також ми доставимо вантаж в Київ, Одесу, Харків, Вінницю, Запоріжжя, Дніпро, Одесу, Чернівці та інші міста і області.

Телефонуйте, або залишайте заявку на сайті

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК