Напевно ви не часто зустрічали послугу по доставці із В'єтнаму в Україну. Це можна пояснити тим, що далеко не кожна логістична компанія може організувати процес раціонально і оперативно. Але тільки не ми. У компанії УкрВіпСервіс вам дадуть відповідь на всі ваші запитання. А головне, звільнять вас від справ, якими мають займатися фахівці.


Професіоналізм і якість наданої послуги

Завдяки тому, що власники великих світових компаній переносять свої виробництва до В'єтнаму, асортимент продукції, що поставляється з цієї держави, розширюється і з кожним роком буде зростати. В'єтнам постачає в Україну текстиль, одяг, взуття. Також цей список можна доповнити електронікою і промисловим обладнанням.

В основному доставка здійснюється з Ханоя, Хошиміну (Сайгона). Для відправки можна замовити повний комплекс послуг і відповідний транспорт.
Як правило, використовується авіа та морський транспорт.

Авиа – швидка і безпечна доставка для термінових, крихких, особливих вантажів. У цю категорію входять продукти харчування, напої, фармакологічні препарати, а також медичні інструменти та обладнання. Будь-який товар в рамках закону. Висока швидкість авіа рейсів виправдовує немаленьку вартість такого транспортування.

Море – вигідний різновид доставки, якщо вам нікуди поспішати. Це набагато дешевше авіа. Але особливо важливим є те, що морем ви перевезете габаритні, насипні, великовагові вантажі. А також велике промислове обладнання, великі партії будівельних матеріалів і тощо.

vietnam-text foto

Мультимодальні перевезення вантажів із В'єтнаму – що це?

Якщо вам потрібна доставка вантажу до дверей вашого офісу або складу, то ми організуємо мультимодальне (змішане) перевезення. Наприклад, товар прибуває в аеропорт або порт Одеси. Далі, маршрутом його доставляють до вас за допомогою авто або ж/д транспорту. За необхідності, для відправлення вантажу по території В'єтнаму використовується така ж схема. Вартість послуги залишається оптимальною, тому що розробкою маршруту і оформленням на митниці займаються фахівці. Рух транспорту повністю скоординовано, що виключає затримки і простої товару.

Чому вам варто замовити послуги в УкрВіпСервіс?

Головне, що ми можемо забезпечити – це повну безпеку вашого вантажу, контроль і експедирування. Ви можете покластися на нас у цій справі і поставити важливі питання. Також в УкрВіпСервіс:

  • беремо на себе оформлення на митниці (не тільки в Києві);
  • перевозимо будь-який товар в рамках закону;
  • допомагаємо в отриманні сертифікатів і довідок СЕС (якщо потрібно);
  • надаємо послуги за оптимальною вартістю;
  • займаємося доставкою в усі міста і області України.

Довіряйте перевезення професіоналам. Зателефонуйте нам, і ви зможете спокійно займатися більш важливими справами.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК