Індонезія – один із найбільших постачальників продуктів харчування, одягу, техніки і електроніки, корисних копалин. Саме тому послуга доставки з цієї держави в Україну користується попитом останні роки. Якщо ви займаєтесь міжнародною торгівлею або тільки плануєте зовнішньоекономічну діяльність, то ви завжди можете розраховувати на надійного партнера – УкрВіпСевіс. Ми візьмемо на себе не тільки перевезення, але і розв’язання непростих організаційних питань.


Доставка вантажів з Індонезії

Відправлення вантажів в нашу країну здійснюється двома основними видами транспорту – авіа та морем.

Авіа - рейси відправляються з аеропорту Джакарта Сухарно-Хатта (CGK). Є варіант доставки з о. Балі з аеропорту Денпасар. Доставка авіа з Індонезії – це швидко і надійно. Зрозуміло, що вартість послуги буде немаленькою, однак для термінових вантажів вона цілком виправдана. Літаком ми перевеземо швидкопсувні продукти харчування, фармакологічні препарати, медичне обладнання, тендітні і особливі товари, а також будь-які негабаритні вантажі в рамках закону.

indoneziia-text foto

Море – більш доступний спосіб доставки по вартості і не тільки. Морем можна доставити великовагові, великогабаритні вантажі: верстати та обладнання, великі партії корисних копалин, будівельних матеріалів та інше. Доставка здійснюється з портів Джакарта і Сурабая.

Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Коли ми говоримо, що маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта – ми відповідаємо за свої обіцянки. Якщо вам потрібне перевезення невеликого вантажу морем, то вам не доведеться платити за весь контейнер, за те місце, яке ваш товар в ньому не займає. У таких випадках можна замовити послугу збірного перевезення. Вантажі різних власників формуються в єдину партію і поміщаються в спільний контейнер. Ми стежимо за тим, щоб вимоги до умов утримання товарів були схожими. Так, ви платите тільки за те місце, яке займає ваш вантаж і істотно економите на доставці.

Якщо вам потрібна доставка з Індонезії на ваш склад або в офіс, а товар, припустимо, приходить в порт Одеси, то в такому випадку ми складаємо маршрут для мультимодального перевезення. За участю двох-трьох видів транспорту. Після оформлення на митниці товар відправляється авто або ж/д складом до місця призначення. Як авто ми надаємо і мікроавтобуси, і фури. Для насипних, наливних, небезпечних вантажів можна використовувати залізничний транспорт. Спеціальна тара надається для кожного вантажу.

Чому вам варто замовити послуги в УкрВіпСервіс

Наша компанія займається експортом і доставить ваш товар в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Львів та інші міста України. Ми також здійснюємо перевезення імпорту в будь-яку точку світу. В УкрВіпСервіс:

  • візьмемо на себе оформлення на митниці;
  • допоможемо отримати супровідні документи;
  • складемо чіткий і надійний логістичний маршрут;
  • допоможемо уникнути затримок вантажу і проконтролюємо його на кожному етапі транспортування.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК