Доставка європейських товарів в Україну користується популярністю, причому як для особистих цілей, так і для бізнесу. Італія відкриває нові можливості для власників магазинів і торгових точок, адже якість італійських товарів значно відрізняється.


Доставка з Італії продовольчих товарів, одягу, аксесуарів, взуття, посуду, меблів – тепер стала доступніше. Якщо ви зіткнулися з труднощами при перевезенні вантажу з Італії або тільки плануєте зайнятися зовнішньоекономічною діяльністю, то краще звернутися за допомогою до професіоналів. Надійний партнер і помічник спростить весь процес і звільнить вас від найскладнішої роботи.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Найчастіше товари відправляються в Україну з Мілану, Флоренції, Риму, Генуї, Верони, Неаполя, Венеції і багатьох інших міст Італії.

Вантажі за своїми якостями абсолютно різні, від венеціанського фарфору до великогабаритних виробничих верстатів. Для кожного виду потрібно підібрати відповідні умови. Компанія УкрВіпСервіс строго дотримується всіх правила:

  • ми цінимо свою репутацію, тому гарантуємо цілісність і збереження вашого вантажу;
  • відправляємо тільки в потрібних контейнерах і тарі, яка відповідає типу товару;
  • дотримуємося термінів доставки і робимо все, щоб уникнути затримок на митниці.

Для доставки вантажів з Італії в нашій компанії ви можете замовити найбільш прийнятний транспорт.

Доставка морем – вантажопідйомність судна дозволить перевезти великогабаритні вантажі: автомобілі, промислове обладнання, великі партії керамічної плитки та інші вантажі. Завдяки відносно невеликій витраті палива вартість доставки морем в рази нижче інших.

Залізничні перевезення з Італії –також вигідний спосіб для доставки габаритних, насипних, наливних, небезпечних вантажів. Для кожного виду передбачена спеціальна надійна тара.

Доставка вантажним автомобілем з Італії – затребуваний вид перевезення. Багаторічне партнерство з транспортними компаніями, дозволяє нам надавати автотранспорт відповідно до типу товару: мікроавтобуси, напівпричепи, фури з причепами і з максимальною вантажопідйомністю до 22 тонн.

Авіа – - найкращий варіант для термінової доставки. Швидкопсувні і особливі вантажі будуть доставлені за найкоротший термін. До таких товарів відносяться деякі продукти харчування, медичні препарати та інше.

доставка груза из италии фото

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс?

У нашій компанії ви отримаєте всі можливі послуги для ведення зовнішньоекономічної діяльності.

  • Допоможемо оформити сертифікати відповідності та отримати висновок СЕС,  (якщо в цьому є необхідність);
  • Зустрічаємо вантаж в портах Одеси та супроводжуємо на термінали для подальших процедур.
  • Оформляємо товар на митницях Києва та інших міст.
  • Займаємося не тільки імпортом, а й експортом, тому допомагаємо зібрати супровідні документи для відправки вантажу.
  • У нас ви можете замовити експедиторські послуги в усіх напрямках.
  • Надаємо послуги по найоптимальнішій вартості.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК