Доставка вантажів з Китаю - послуга, яка користується великою популярністю. Напевно ні в кого не виникне питання, чим викликаний високий попит, адже ринок китайських товарів тільки зростає.


Кожному замовнику хочеться, щоб товар з Китаю був доставлений цілим і в зазначений термін. Швидкість доставки багато в чому залежить від обраного транспорту та логістичного маршруту..

А щоб вартість доставки не зросла в рази, важливо розмитнити вантаж з Китаю без затримок. В оформленні допоможе чіткий контроль митних брокерів.

Професіоналізм і якість наданої послуги

Наша компанія надає не тільки експедиторські послуги та митне оформлення. УкрВіпСервіс може запропонувати всі можливі види транспорту для доставки з Китаю.

Відправлення вантажу морем - оптимальний варіант не тільки за вартістю. Він практично не має обмежень. Перевезення морем вигідно замовляти при транспортуванні великогабаритних, великовагових вантажів та устаткування. Не варто відмовлятися від контейнерного перевезення через море, якщо посилка невелика. Негабаритні вантажі доставляють в складі збірних. Таким чином ви платите лише за ту частину, яку займає ваш товар в контейнері.

Авіа доставка - це надійно та оперативно. Хоча ціна за швидкість буде трохи вище, але коли мова йде про швидкопсувні продукти або фармакологічні препарати, то перевезення авіа дуже швидко себе виправдає.

Залізничні перевезення - за термінами коливаються між морськими та авіа. Плюс в тому, що рух складу не залежить від погодних умов, що виключає затримки в розкладі. За допомогою з/д ви перевезете практично всі, від небезпечних вантажів, до насипних і наливних.

Якщо виникає необхідність, то ми комбінуємо різні види транспорту, щоб доставити товар до кінцевого пункту замовника.

З нашою компанією ви можете отримувати як багатотонні вантажі, так і маленькі партії товарів. Наші фахівці проконтролюють і оформлять вантаж однаково добре, незалежно від його габаритів.

доставка с китая фото

Чому варто звернутися в УкрВіпСервіс?

Здійснювати перевезення товару з Китаю простіше і безпечніше, коли в цій справі є досвід. Якщо ви вирішили замовити послугу в УкрВіпСервіс, то наші фахівці:

  • допоможуть в оформленні супровідних документів;
  • проконтролюють і зустрінуть ваш вантаж в портах Одеси;
  • візьмуть на себе оформлення на митниці;
  • розроблять оптимальний логістичний маршрут з доставкою до вашого складу.

Коли кожен етап угоди, починаючи із заповнення документів, закінчуючи логістикою, буде проведено правильно і послідовно, то вартість перевезення буде нижче.

Якщо ви вирішили замовити послугу в УкрВіпСервіс в Києві, то можете бути впевнені, що оформлення та доставка з Китаю в будь-яку точку України пройде гладко.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...