Доставка з Коста-Ріки в Україну – послуга досить рідкісна. Однак високий попит на овочі та фрукти, сільськогосподарську сировину, продукцію хімічної промисловості, машинне обладнання та інші товари – вказує на те, що послуга перевезення з цієї держави все ж необхідна. УкрВіпСервіс надає її на високому рівні, забезпечуючи супровідні заходи: оформлення та контроль вантажу на митниці, допомога в зборі документів, складає чіткий логістичний маршрут і багато іншого.


Доставка вантажів з Коста-Ріки

Існує два основних способи доставки вантажів з Центральної Америки – це море і авіа.

Пуерто-Лимон – порт, з якого відправляються міжнародні вантажі. Морем можна перевезти габаритні, великовагові вантажі: авто, обладнання, великі партії сільгосп сировини та ін.. Також є варіант для доставки невеликих вантажів – в складі збірних. Товари різних власників формують в партії, які поміщаються в один контейнер. Таким чином вам потрібно заплатити тільки за те місце, яке ваш товар займає в контейнері. Доставка збірних вантажів виходить прийнятною за вартістю.

Авіа з Коста-Ріки – це швидко і зручно. Якщо потрібна доставка швидкопсувних, термінових, особливих вантажів, то замовити авіа – це оптимальний варіант. Літаком перевозять продукти харчування, напої, квіти, насіння рідкісних рослин, медичне обладнання, фарм. препарати та багато іншого. Зрозуміло, що доставка можлива як для імпорту, так і для експорту.

kosta-rika-text foto

Мультимодальна доставка – здійснюється за участю 2-3 видів транспорту. Наприклад, ваш товар доставляє судно в порт Одеси, а далі, він відправляється ж/д складом чи авто в Київ або будь-яке інше місто України.

Компанія УкрВіпСервіс надає тентовані фури з вантажопідйомністю до 22 тонн, а також мікроавтобуси. При відправці залізничним транспортом також використовується спеціальна тара, цистерни, платформи. Наші транспортні контрагенти надають відповідні умови для доставки будь-якого товару.

Чому вам варто замовити послуги в компанії УкрВіпСервіс?

Якщо вам потрібно перевезення з Коста-Ріки або будь-якого іншого куточка світу, то можете розраховувати на наші послуги.

В УкрВіпСервіс:

  • складаємо точний і грамотний логістичний маршрут;
  • використовуємо тільки надійний, перевірений транспорт;
  • допомагаємо в зборі та оформленні документів;
  • всі процедури на митниці беремо на себе;
  • займаємося перевезенням імпорту та експорту;
  • надаємо послуги за найоптимальнішою вартості.

Звертайтеся до нас, і у вас з'явиться час для вирішення інших, не менш важливих справ вашого бізнесу.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК