Малайзія – держава, яке відрізняється високими темпами економічного зростання. Техніка, продукти харчування, мінерали, добрива, зернові – це далеко не повний список продукції, що експортується. Щоб доставка пройшла гладко, а товар безперешкодно пройшов митницю, потрібно дотримуватися ряду правил по його оформленню. Не менш важливо – скласти точний логістичний маршрут і контролювати вантаж на кожному етапі пересування. Зрозуміло, таку трудомістку задачу краще покласти на професіоналів.


Професіоналізм і якість послуг УкрВіпСервіс

Для доставки вашого вантажу ми надаємо потрібний транспорт. Є два основних способи перевезення з Малайзії – море і авіа

Авіа – дозволяє швидко доставити товар практично в будь-яку точку світу. На території держави є 8 аеропортів, які приймають і відправляють вантажі. Найбільші – це Кота-Кінабалу і Куала-Лумпур. Авіа транспорт оптимальний для доставки термінових, особливих, швидкопсувних вантажів. Зрозуміло, спосіб досить витратний, але при високій швидкості цілком виправданий.

Море – відповідне рішення для габаритних і великовагових вантажів. Морем вигідно перевозити великі партії техніки, будівельних матеріалів, обладнання, автомобілі, верстати та інші вантажі. Однак це не означає, що невеликі посилки перевозити морем невигідно. Ви завжди можете скористатися послугою збірних перевезень. Це коли ваш вантаж транспортують в одному контейнері з товарами інших власників, і кожен з них платить за своє місце в контейнері.
Найбільші порти Малайзії, з яких регулярно здійснюється відправка міжнародних вантажів – Пулау-Пінанг, Порт-Кланг, Куантан, Лабуан.

malaisiia-text foto

Мультимодальная перевозка – послуга з використанням 2-3 видів транспорту. Такий маршрут є оптимальним, коли немає можливості доставки вантажу до кінцевої точки одним транспортом. Компанія УкрВіпСервіс на цей випадок надає авто – мікроавтобуси та напівпричепи фури.
Великі, насипні, наливні вантажі вигідно транспортувати ж/д складами, тому що в них передбачена спеціальна тара, цистерни, платформи.

Чому вам варто замовити доставку в УкрВіпСервіс?

Саме по собі перевезення – трудомісткий, але цілком здійсненний процес. А ось такі тонкощі, як збір документів, оформлення на митниці та інші організаційні моменти – вимагають професійного підходу, знання законів і правил.
Саме тому в компанії УкрВіпСервіс ви можете замовити не тільки вантажоперевезення з Малайзії, але і ряд супровідних послуг. В УкрВіпСервіс:

  • консультація і зборі необхідних документів;
  • беремо на себе процес оформлення на митниці;
  • надаємо надійний транспорт з відповідними умовами для утримання вантажу;
  • складаємо точний логістичний маршрут;
  • займаємося доставкою імпорту та експорту;
  • надаємо послуги за оптимальною вартістю.

Наші фахівці заздалегідь передбачають можливі труднощі. Це дозволяє уникнути простоїв вантажу і непередбачених фінансових витрат. Звертайтеся, і ми організуємо доставку вашого товару до Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Вінниці, Львова, Чернівців та інших міст України.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ