Шукаєте оперативний і надійний спосіб доставки з Мексики? Є рішення, яке звільнить ваш час і заощадить гроші – звернутися в компанію УкрВіпСервіс. Досвід дозволяє нам проводити міжнародні вантажоперевезення без зайвих бюрократичних дій та простоїв на митниці.


Доставка вантажів і товарів з Мексики

Мексика – країна багата корисними копалинами, в державі також активно розвивається обробна промисловість чорної і кольорової металургії. Ще один напрямок – це машинобудування. І звичайно ж, популярність держави як імпортера харчової продукції з кожним роком тільки зростає. Власне, як і попит на послугу доставки з Мексики.

Відправки здійснюються з Мехіко, Тіхуани, Леона, Сапопан, Монтеррея, Гвадалахара та інших міст. Що стосується способів, то основні – це авіа і море.

Морем – можна відправити будь-яку важку і габаритну продукцію (в рамках закону). Верстати, обладнання, автомобілі, великі партії деревини, будівельної сировини і багато іншого. Однак це не означає, що морем неможливо доставити невеликі посилки. Цей процес легко реалізується. Ваш вантаж буде укомплектований в загальному контейнері з товарами інших власників, у складі збірних вантажів. Таким чином ви заплатите лише за те місце, яке займає товар в контейнері.

Авіа – експрес-доставка з Мексики. Аж ніяк не дешевий спосіб за вартістю, проте найшвидший. Якщо потрібно доставити швидкопсувний, особливий, терміновий вантаж, то замовити авіа доставку – це кращий варіант.

mexico-text foto

– це маршрут доставки, в якому використовується 2-3 види транспорту. Наприклад, ваш товар прибуває в порт Одеси, проходить процедуру оформлення, а далі, авто або ж/д складом відправляється до кінцевого пункту. Ж/д склади обладнані спеціальною тарою, цистернами, платформами. Якщо вантаж потрібно доставити в райони, де немає залізничних з'єднань, то для цього є транспортні автомагістралі. Для авто доставки надаємо тентовані фури і мікроавтобуси.

Чому вам варто замовити послуги в УкрВіпСервіс?

Компанія УкрВіпСервіс візьме на себе перевезення та важливі організаційні моменти. У вас буде більше часу для вирішення інших завдань вашого бізнесу.

Для вас

  • грамотний логістичний маршрут;
  • надійний транспорт;
  • допомога в оформленні на митниці;
  • консультація по пакету документів;
  • займаємося імпортом і експортом товарів;
  • оптимальна вартість послуг.

Компанія УкрВіпСервіс знаходиться в Києві, але займається відправкою вантажів по всьому світу.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК