Якщо ви займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю або хочете відправити особистий вантаж, то ви зайшли за адресою. Компанія УкрВіпСервіс вже багато років займається міжнародними перевезеннями вантажів. Популярний напрямок – доставка з Німеччини. Попит на послугу обумовлений популярністю німецької продукції в Україні. Які варіанти відправки можливі?


Професіоналізм та якість послуг, що надаються

Відомо, що якість продукції з Німеччини відповідає високим стандартам. Саме тому з цієї країни до нас везуть:

 • медичне обладнання та препарати;
 • побутову техніку, електроніку;
 • побутову хімію, засоби гігієни і косметику;
 • одяг, взуття та дитячі товари;
 • сантехніку, керамічну плитку та ін.
 • Список товарів можна продовжувати. Але щоб будь-який вантаж безперешкодно пройшов митницю і потрапив в Україну, важливо приділити увагу оформленню документів. Також необхідно продумати маршрут і підібрати відповідний транспорт для доставки з Німеччини.
  Основна частина вантажів йде з Берліна, Гамбурга, Ессена, Бремена і Лейпцига. У розпорядженні нашої компанії різний транспорт, що дозволяє відправляти малогабаритні та великі товари. Ми забезпечуємо для цього оптимальні способи перевезення.

  Авто – популярний транспорт для доставки з Німеччини. Фурами ми перевеземо товар вантажопідйомністю до 22 тон. Для комплектації невеликих вантажів є мікроавтобуси. Якщо потрібна відправка негабаритного вантажу, то його формують в складі збірного. Це коли товари різних замовників комплектуються в один контейнер зі схожими вимогами до умов перевезення.

  Залізнична доставки з Німеччини
  Залізнична доставки з Німеччини – вигідна для габаритних товарів, обладнання, верстатів, автомобілів, насипних і наливних вантажів. В рухомих складах для кожного вантажу передбачена спеціальна тара, контейнери або цистерни. Якщо вам потрібна доставка авто з Німеччини, то при ж/д доставці для цього є спеціальні платформи.

  Авіа – оптимальний варіант, якщо потрібно перевезення з Німеччини терміново. За допомогою авіа вигідно доставляти швидкопсувні продукти харчування, медикаменти, а також медичне обладнання. Звичайно, такий варіант доставки відрізняється високою вартістю, але і швидкість відповідна.

  Море – варіант для мультимодальних перевезень. Морем можна перевезти вантаж в Німеччину з країн Скандинавії, Балтії, а також з Великобританії. Далі, він відправиться в Україну відповідним транспортом.

  Чому вам варто замовити перевезення в УкрВіпСервіс?

  У компанії УкрВіпСервіс ви можете замовити доставку відповідним видом транспорту. Ми надаємо не тільки послуги перевезення, а також забезпечуємо супровід та оформлення вантажу на митниці.

  У нашій компанії ви отримаєте:

  • надійний логістичний маршрут;
  • допомогу в оформленні супровідних документів;
  • оформлення вантажу на митницях Одеси, Києва та інших міст;
  • оптимальну вартість.
   Якщо ви вирішили замовити міжнародне перевезення в компанії УкрВіпСервіс у Києві, то будьте впевнені, що ваш товар ми доставимо в будь-яке місто України своєчасно. А головне, надамо супровідні послуги.

  Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

  ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ