Територіальне розташування Польщі дозволяє нам з найменшими перешкодами доставляти з цієї держави в Україну будь-які товари в рамках закону. Перевезення здійснюється залізничним, авіа та автотранспортом.


Список товарів різноманітний. Як правило, перевозять:

 • продукти харчування;
 • одяг і взуття;
 • меблі та побутову техніку;
 • промислове обладнання та запчастини;
 • косметику та парфумерію.

І це далеко не весь список.

Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Ми можемо задіяти при відправці товару з Польщі всі можливі види транспорту. Партнерство з міжнародними транспортними компаніями дозволяє нам гарантувати цілісність і збереження вашого вантажу при його транспортуванні. А досвід у оформленні на митницях - уникнути простою.

Авто перевезення – найпопулярніший вид доставки з Польщі. Якщо вам потрібно доставити невелику посилку або негабаритний вантаж, то оптимальним варіантом буде замовити перевезення в складі збірного вантажу. Вартість перевезення буде прийнятною, тому що ви платите лише за те місце, яке займає ваш товар в контейнері. Але нашим транспортом ви зможете перевезти і досить великий вантаж. Максимальна вантажопідйомність фури до 22 тонн.

Залізнична доставка з Польщі – це кращий варіант для перевезення габаритного, насипного, наливного і небезпечного вантажу. Рухомий склад доставить будівельні матеріали, промислове обладнання, верстати, автомобілі. Для кожного виду вантажу є спеціальна тара і відповідні умови.

Авіа з Польщі – найшвидший варіант доставки. Літаком ви перевезете швидкопсувні товари, фармакологічні препарати, особливі вантажі. Зрозуміло, варіант авіа доставки – досить не бюджетний, але цілком виправданий високою швидкістю.

Морські перевезення з Польщі в Україну – доцільні, якщо вам потрібна послуга з відправлення дуже великої партії товару (на кілька контейнерів) або великовагового вантажу. Морем можна безпечно доставити габаритні вантажі за прийнятною вартістю. Відправки виробляються з портових міст Балтійського моря: Гданськ, Гдиня, а також з порту Щецин.

Доставка вантажів з Європи охоплює найпопулярніші напрямки: Італію, Іспанію, Францію, Грецію та інші європейські країни. Ми зустрічаємо вантажі в портах Одеси та оформляємо їх.

Почему вам стоит обратиться в УкрВипСервис

Ми займаємося доставкою з Польщі як для приватних осіб, так і для компаній, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Надаємо широкий комплекс послуг:

 • плануємо маршрут із оптимальним видом транспорту;
 • консультуємо щодо необхідного пакету документів;
 • допомагаємо оформити сертифікати відповідності, висновки СЕС (якщо в цьому є необхідність);
 • супроводжуємо вантаж на всіх етапах і сповіщаємо про прибуття;
 • беремо на себе оформлення на митниці;
 • доставляємо товар на склад замовника;
 • оформляємо і перевозимо як імпорт, так і експорт.

Якщо ви вирішили замовити доставку в компанії УкрВіпСервіс в Києві, то можете бути впевнені в тому, що ваш товар прийде в термін, а всі організаційні питання ми візьмемо на себе.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ