Складність доставки товарів з Росії полягає в їх оформленні. Власники компаній, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, часто стикаються з цим. Для того, щоб здійснити відправку вантажів з Росії, краще звернутися до фахівців.


УкрВіпСервіс допомагає своїм клієнтам перевозити і отримувати вантажі по всьому світу. Ми супроводжуємо їх на кожному етапі проходження і допомагаємо оформити на митницях.

Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Найпопулярніший вид перевезення з Росії - це авто. Завдяки нашим партнерам ми можемо надати вам автомобілі під будь-які товари в рамках закону. Тентовані фури з причепами, з вантажопідйомністю до 22 тонн, а також невеликі мікроавтобуси.

При доставці невеликого вантажу з Росії вам не потрібно оплачувати все місце, яке він займає в авто. Ми можемо оформити його в складі збірного і відправити з товарами зі схожими вимогами до транспортування. Таким чином вартість доставки буде нижче.

Залізничний транспорт підійде для великовагових, небезпечних, наливних і насипних вантажів. Для обладнання, авто та промислових верстатів - передбачені спеціальні платформи. Рівно так само, як і для рідких, небезпечних вантажів - спеціальні тари, цистерни.

Авіа доставка з Росії - швидкий спосіб. Зрозуміло, цей спосіб вважається найбільш витратним за вартістю. Однак, коли мова йде про швидкопсувні товари, фармакологічні препарати, то замовити перевезення авіа буде доцільно.

Перевезення морем – здійснюється для великогабаритних та великовагових вантажів по всьому світу. Це не найшвидший варіант доставки, але досить прийнятний за вартістю.

доставка грузов из россии фото

Чому вам варто звернутися в компанію УкрВіпСервіс

Якщо вам потрібно доставити вантаж з будь-якої країни світу, то ви можете замовити цю послугу в компанії УкрВіпСервіс. Ми займаємося як імпортом, так і експортом.

Багаторічний досвід перевезень дозволяє нам давати консультації з найважливіших питань. Ви можете замовити у нас послуги не тільки по доставці з інших країн, ми також займаємося супроводом. Можемо зустріти ваш товар в порту Одеси, при відправці морем, розмитнити його на терміналі і доставити на ваш склад.

У нашій компанії:

  • нададуть допомогу в оформленні супровідних документів на товар;
  • допоможуть оформити документи на митниці;
  • ви отримаєте послуги з експедирування вантажу;
  • складемо точний логістичний маршрут;
  • надаємо послуги за оптимальною вартістю;
  • доставляємо товар з будь-якої частини світу, до Києва і в усі міста України.

Также Вас могут заинтересовать следующие услуги:

ВЫ МОЖЕТЕ ОТПРАВИТЬ

ЗАЯВКУ НА ПРОСЧЕТ