Завдяки якості американських товарів, кількість відправлених вантажів із США в Україну зростає з кожним роком. Наші співвітчизники замовляють доставку найрізноманітніших товарів з Америки: продукти харчування, одяг, обладнання, техніку, автомобілі та багато іншого.


Для підприємців-початківців процес доставки з Америки представляє певні труднощі. Так, і не тільки для початківців. Досвідчені власники компаній вважають за краще не витрачати свій час даремно, адже крім перевезень зовнішньоекономічна діяльність має на увазі безліч інших процесів.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Якщо ви шукайте надійного партнера, який допоможе вам не тільки з доставкою, але і з іншими не менш важливими питаннями, то звертайтеся в УкрВіпСервіс. Ми працюємо злагоджено і оперативно.

У нас ви отримаєте:

  • Консультацію зі збору необхідної документації;
  • Грамотний логістичний маршрут;
  • Повний супровід вашого вантажу;
  • Оформлення на митницях.
  • Доставка з США в Україну

В УкрВіпСервіс ви можете замовити доставку з Америки будь-яким наявним у нас транспортом. Наші багаторічні партнерські відносини дозволяють відправляти товар в будь-яку точку світу.

Ми організовуємо морські перевезення з США як для великих вантажів і великих партій, так і для особистих невеликих посилок.

Вантажопідйомність судна дозволяє доставляти морем промислове обладнання, автомобілі, сантехніку та багато іншого.

Якщо ж у вас негабаритний вантаж, то вам не потрібно переплачувати за його доставку. Ми відправимо його в складі збірного. Наші фахівці формують невеликі партії товару схожі за умовами транспортування і поміщають їх в один контейнер. Таким чином у вартість вашого перевезення входить лише та частина контейнера, яку займає ваш вантаж.

Наші експедитори оформляють вантаж з Америки по прибуттю в порт Одеси.

Доставка авіа з США – швидкий і зручний спосіб. Якщо вам потрібно перевезти швидкопсувний, особливий вантаж або фармакологічні препарати, то простіше і швидше за все це зробити літаком. Зрозуміло, вартість авіа послуги буде трохи вище, але вона виправдана високою швидкістю.

доставка из сша фото

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

Після того, як ми зустрічаємо товар в аеропорту або в портах Одеси, ми відправляємо його до кінцевого пункту, на склад або в офіс замовника.

УкрВіпСервіс надає автомобілі - фури або мікроавтобуси. Для габаритних товарів чудово підійдуть поїзди.

Такий тип перевезення називається мультимодальним, коли використовується кілька видів транспорту.

Якщо ви вирішили замовити доставку в компанії УкрВіпСервіс в Києві, то ви можете покластися на нас і в інших питаннях.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК