Тайвань – держава, яка виробляє техніку та електроніку високої якості: ноутбуки, комп'ютери, рідкокристалічні дисплеї, побутову техніку, обладнання. Також з Тайваню до нас везуть текстиль, одяг та іншу продукцію. Саме тому на сьогодні вантажоперевезення з цієї країни в Україну – це затребувана послуга. І компанія УкрВіпСервіс надає її на найвищому рівні.


Доставка вантажів із Тайваню

Із Тайваню можна доставити вантаж морем або авіа транспортом. Також ж/д і фури використовуються в якості допоміжного транспорту в мультимодальних маршрутах.

Авиа – Оскільки держава веде активну торгівлю по всьому світу, тут функціонують чотири аеропорти міжнародного значення (не рахуючи десятка менш значущих). Найбільший в Таоюань, інші в Тайбеї, Тайчжун і Гаосюн. Якщо вам потрібна доставка вантажу за короткі терміни, то авіа – це оптимальне рішення. Літаком ми перевеземо негабаритні, термінові, крихкі та особливі вантажі. Найчастіше перевозять продукти харчування, фармакологічні препарати, медичне обладнання, тощо. Вартість такого транспортування буде вище інших способів, але і швидкість відповідна. Для оперативної доставки найкраще замовити саме цю послугу.

Море –До цього способу Тайвань має 8 функціонуючих морських портів. Це високо обладнані порти, найбільші з яких Цзілун, Гаосюн.
Якщо потрібно перевезти габаритні та великовагові вантажі, то відправка морем – доступна й надійна послуга. Але це не означає, що морська доставка недоступна для невеликих посилок. Їх можна відправити в складі збірних, не переплачуючи за доставку. Це коли в одному контейнері формують партії товару зі схожими вимогами до змісту. А ви надалі платите лише за те місце, яке займає вантаж в контейнері.

Доставка грузов из Тайваня фото

Професіоналізм і якість послуг при мультимодальних перевезеннях

Прибуття товару і оформлення його на митниці – це ще не кінцевий етап транспортування. Доставка до складу або офісу в більшості випадків необхідна. Для цього ми розробляємо маршрут з використанням 2-3 видів транспорту.
Якщо говорити про Тайвань, то на острові чудово розвинена ж/д мережа. Доставка в основному здійснюється з Тайбей, Тайпей, Тайтунг, Чіайі, Бейтоу, Чан-Хуа, Чіао-Хсі та інших міст. На території України товар також відправляють авто або залізничним транспортом у будь-яке місто України: Київ, Дніпро, Одесу, Миколаїв, Харків Львів та інші.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

Фахівці УкрВіпСервіс забезпечать повну безпеку вашого вантажу. Складуть точний логістичний маршрут і проконтролюють кожен етап перевезення.
Якщо ви хочете замовити вантажоперевезення в нашій компанії, то ви:

  • отримаєте розгорнуту консультацію;
  • допомогу в оформленні на митниці;
  • прозорі умови договору;
  • найоптимальнішу вартість послуг.

Звертайтеся, ми доставимо ваш вантаж у потрібне місце і потрібний термін.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК