Вантажоперевезення за маршрутом Туреччина-Україна

Рассчитать доставку

 

На сьогодні саме Туреччина вважається одним із найпопулярніших міжнародних партнерів для України, а тому дедалі більше приватних та юридичних осіб потребують кваліфікованої допомоги у процесі доставки вантажу з Туреччини. В цьому допоможе наша транспортно-логістична компанія УкрВіпСервіс, яка займається експортом та імпортом різних товарів: меблі, техніка, різноманітні види обладнання, автомобілі, будівельні матеріали, тканини, косметика, побутова хімія та багато іншого. Такими послугами все частіше користуються сучасні українські підприємці.

 


Терміни перевезення з Туреччини

Визначені терміни доставки вантажів з Туреччини до України розраховуються індивідуально для кожного замовника з урахуванням наступного переліку факторів:

 • Вибраний транспортний засіб – морські перевезення вважаються найдовшими, оскільки терміни в середньому варіюються від 10 до 12 днів.
 • Складений маршрут – наші фахівці розроблять найбільш оптимальний маршрут проходження, завдяки якому процес перевезення вантажів з Туреччини в Україну не займе надто багато часу.
 • Погодні умови – далеко не всі види транспорту однаково ефективні протягом усього року.

Способи доставки із Туреччини

Замовляючи вантажоперевезення з Туреччини в Україну, кожному клієнту буде запропоновано відразу кілька актуальних способів транспортування:

грузовик фото Автомобільні перевезення – зручний та швидкий спосіб, який додатково відрізняється демократичною вартістю.

Залізничні перевезення - відмінне рішення при доставці великогабаритних вантажів.

самолет фото Авіаперевезення – найшвидша послуга доставки вантажів з Туреччини до Києва.

грузы фото Контейнерні морські перевезення - найдешевший спосіб доставки великого вантажу, але при цьому найдовший спосіб.

Види вантажоперевезень з Туреччини

Перш ніж замовити вантажоперевезення з Туреччини, рекомендується ознайомитися зі списком різноманітних видів доставок, актуальних на сьогоднішній день:

Транспортування збірних вантажів.

Контейнерні перевезення.

Мультимодальні перевезення.

Перевезення негабариту.

Враховуючи всі особливості кожного товару, а також додаткові умови під час його транспортування, рекомендується визначитися з найбільш відповідним видом вантажоперевезень.

Яким видом транспорту здійснюється перевезення із Туреччини?

Однією з важливих переваг організованих перевезень вантажів з Туреччини є можливість задіяти абсолютно всі види транспортних засобів:

 • Літаки – використовують пасажирські та вантажні (останні актуальні при доставці великої партії комерційного вантажу).
 • Поїзди – за наявності залізниці вдається перевозити габаритні товари (цей транспорт використовується набагато рідше, ніж інші види).
 • Судна – відправки товарів морем вважаються одними з найбільш затребуваних, оскільки дозволяють використовувати великі контейнери.
 • Вантажні автомобілі – застосовують машини різної вантажопідйомності, для яких наші логісти становлять найоптимальніші маршрути.

Від чого залежить вартість перевезень із Туреччини?

Регулярні міжнародні вантажоперевезення з Туреччини виконуються нашою командою спеціалістів з величезним досвідом у даній сфері діяльності. Цінова політика формується з урахуванням таких параметрів:

 • Габарити вантажу – вага, розміри, об'єм.
 • Наявність/відсутність додаткової тари, упаковки.
 • Куди і звідки потрібно доставити детальний маршрут.
 • Певний транспортний засіб.
 • Терміновість замовлення.

У вартість також включені додаткові послуги від нашої компанії УкрВіпСервіс.

Чому ми?

Ми виконуємо доставку та розмитнення вантажів з Туреччини, пропонуючи своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці. Серед основних переваг роботи з нашою компанією варто зазначити:

 • індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • висока швидкість доставки;
 • швидкий процес подолання митного контролю;
 • можливість відстежити відправлення та контролювати, де саме знаходиться ваша посилка.

Ми повністю беремо під свою відповідальність виконання всіх необхідних процесів, спрямованих на ефективне розмитнення вантажів з підбором кодів ТН ЗЕД.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК