Товарообмін між Україною і Туреччиною набрав великих обертів. Цьому сприяють не тільки наші відносини з цією державою, а й високий попит українців на турецьку продукцію..


Давно відомо, що Туреччина імпортує нам текстиль, одяг, взуття та аксесуари. Стамбул для наших земляків став улюбленим місцем шопінгу, тому відправка товарів для приватних осіб - це цілком поширена практика.

Доставка з Туреччини включає і більші вантажі - це промислове обладнання, автомобільні запчастини, побутова техніка. Список продовольчих турецьких товарів також став ширше: фрукти, овочі, кондитерські вироби та багато іншого.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Залежно від типу вантажу і маршруту для доставки з Туреччини можна замовити відповідний вид транспорту.

Звернувшись в УкрВіпСервіс, ви знімете із себе частину важливих і відповідальних питань. Ми надаємо транспорт під найрізноманітніші групи товарів.

Доставка морем

Якщо вам потрібна послуга з перевезення великих і нетермінових вантажів, то найвірнішим рішенням буде морське перевезення. Чорним морем з Туреччини в Україну регулярно йдуть судна.

  • Наші фахівці зустрічають їх в портах Одеси.
  • Супроводжують на термінали для подальшого оформлення на митниці.
  • Дбають про те, щоб доставити ваш вантаж до кінцевого пункту.
  • Київ, Дніпро, Харків, Львів - для нас не має значення місто, ми відправляємо товар по всій Україні.

Контейнерні морські перевезення можна замовити і для негабаритних або особистих вантажів. Невеликі вантажі йдуть в складі збірних. Формуються партії зі схожими умовами транспортування. Таким чином ви платите тільки за те місце, яке займає товар в контейнері.

Але не тільки в контейнерах здійснюються морські перевезення. Є інший варіант доставки: автомобіль завантажують в інших містах, наприклад, в Кемері або Аланії, потім він прибуває в порт Стамбула, а вже навантажений автомобіль відправляється поромом в Україну. З Одеси авто направляється в місто кінцевого призначення. Деякі судна прибувають до Румунії. Далі, авто перетинають митницю в Чернівцях і відправляються до кінцевого пункту призначення.

Автомобільна доставка – здійснюється і як окремий вид доставки. З Туреччини товар йде фурами або мікроавтобусами. Від типу і габаритів товару, залежить і тип автомобіля, а також вартість доставки.

Залізничні перевезення – еще один способ для отправки габаритных грузов. При доставке из Турции ж/д транспорт используется редко, но в нашей компании такая услуга доступна.

Авиа из Турции – найшвидша послуга доставки. Для медичних препаратів та товарів, які швидко псуються, крихких і особливих вантажів - оптимальний варіант. Вартість такого перевезення буде вище, але і швидкість відповідна.

доставка грузов из турции фото

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

Якщо ви займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю, то крім транспорту, вам напевно знадобиться допомога в деяких питаннях:

  • в оформленні документів;
  • розробці логістичного маршруту;
  • експедируванні вантажу;
  • доставці вантажу до складу.

Звернувшись до нас, ви можете не турбуватися про транспорт, логістику, експедирування та інших важливих моментах. Ми беремо на себе всі послуги з доставки вашого вантажу. Консультуємо з найважливіших питань про супровідних документах. Допомагаємо в їх оформленні.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК