Японія – загальновідомий світовий лідер у виробництві техніки, електроніки, автомобілів і інших товарів відмінної якості. Цей факт цілком пояснює високий попит українців на японські товари. Компанія УкрВіпСервіс враховує це, і надає оптимальні умови для здійснення доставки з Японії в Україну.


Доставка вантажів і товарів з Японії

Японія здійснює доставку з таких міст, як Токіо, Осака, Нагоя, Кобе, Хіросіма, Кіото, Нагасакі, Йокогама, Окаяма.

Авиа – перевезення, яке здійснюється за максимально короткі терміни. Якщо потрібно терміново відправити швидкопсувні вантажі, продукти харчування, медикаменти, мед. обладнання та інші товари, то авіа – це оптимальне рішення. Хоча транспортування літаком відрізняє немаленька вартість, але вона зумовлена високою швидкістю.

Море – один з найбільш затребуваних видів доставки. Головна перевага в тому, що судно має велику вантажопідйомність, що дає можливість перевезення авто, верстатів, промислового устаткування, великих партій техніки і електроніки. Морем також здійснюють збірні перевезення. Партії товару формують між собою. В одному контейнері перевозять вантажі зі схожими вимогами до транспортування. Таким чином, при відправці невеликих вантажів морем ви платите лише за те місце, яке він займає.

japan-text foto

Мультимодальні перевезення з Японії

Не завжди перевезення здійснюється одним видом транспорту. Часто потрібна доставка на склад або в офіс замовника. В такому випадку можна замовити послугу мультимодальне вантажоперевезення з участю 2-3 видів транспорту.
У таких випадках підключається ж/д транспорт і авто. Ми надаємо тентовані фури з вантажопідйомністю до 22 тон, які доставлять ваш товар у будь-яку точку України. Послуги залізничного транспорту – актуальні для великовагових, небезпечних, насипних, наливних вантажів. До цього розташовують, спеціальні тари, цистерни, платформи.
В УкрВіпСервіс для цього передбачено оформлення прозорих договорів.

Послуги УкрВіпСервіс: чому вам варто звернутися до нас?

Наша компанія вже багато років займається міжнародними вантажними перевезеннями. За цей час ми здобули надійних і перевірених контрагентів, тому надаємо кращий транспорт. У нас ви отримаєте відповіді на важливі дл вас питання, а також можете замовити супровідні послуги. Ми не дозволимо простоювати вашому вантажу на митниці, і запобіжимо непотрібні витрати. Фахівці УкрВіпСервіс:

  • візьмуть на себе всі питання по оформленню на митниці;
  • допоможуть отримати довідки СЕС на ті товари, для яких вони необхідні;
  • складуть найоптимальніший логістичний маршрут;
  • супроводжуватимуть ваш вантаж на кожному етапі;
  • здійснюють доставку в усі міста України: Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Вінницю, Львів і інші.

Звернувшись в УкрВіпСеврвіс, ви позбавите себе від зайвого клопоту і будете зосереджені на інших, не менш важливих процесах свого бізнесу

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК