Потрібна доставка з Єгипту або будь-якої іншої країни світу? Не знаєте куди звернутися за допомогою? УкрВіпСервіс організовує міжнародні вантажоперевезення і надає супровідні послуги на високому рівні.


Чому доставка товарів з Єгипту користується попитом в Україні? Все тому, що ця держава відрізняється запасами нафти, газу та інших корисних копалин. Також в Єгипті активно розвивається сільське господарство. На експорт вирощуються: цитруси, бобові, рис, горіхи, пшениця, бавовна. Клімат сприяє урожаю. Тому до нас з цієї держави імпортують овочі, фрукти, злаки і багато інших.

В основному доставка з Єгипту здійснюється з Каїра, Олександрії, Гізи, Порт-Саїда, Луксора, Ель-Мансура і Танта.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Якщо ви вирішили замовити вантажоперевезення з Єгипту, то потрібно визначитися з типом транспорту. У цьому може допомогти компанія, яка буде складати логістичний маршрут. При виборі транспорту враховується час на перевезення, а також вартість, яка для вас прийнятна. Доставка з Єгипту можлива будь-яким транспортом.

Авіа – найшвидший спосіб доставки. Основні міжнародні відправки забезпечує аеропорт Каїра. Аеропорти Шарм-ель-Шейха і Хургади вважаються туристичними.

Якщо вам потрібно доставити швидкопсувний або особливий вантаж, то доставка авіа – це те, що потрібно. Єдиний нюанс – немаленька вартість послуги в порівнянні з іншим транспортом. Однак висока швидкість її виправдовує.

Море – це менш витратний і зручний варіант доставки. Суецький канал сприяє морським міжнародним перевезенням, а також є сполучною ланкою світової торгівлі. Транспортування морем з Єгипту вигідна послуга для великих партій товарів, обладнання, верстатів, насипних вантажів, а також для невеликих приватних вантажів. Їх формують в складі збірних. Тобто в один контейнер розміщають товари зі схожими вимогами до транспортування, а ви платите лише за те місце, яке займає ваш вантаж в контейнері.

Порти Єгипту, з яких здійснюється відправка, розташовані в Олександрії, Дум'яті (Середземне море), Суеці та Сафазі (на Червоному морі).

egipet-text ua

Коли варто замовити мультимодальні перевезення?

Якщо одним транспортом неможливо доставити вантаж до кінцевого пункту, то ми складемо для вас маршрут з використанням 2-3 видів транспорту. Для внутрішніх перевезень в Єгипті є авто. Якщо мова йде про доставку великих партій по Україні або з сусідніх держав, то залізничний транспорт стане вигідним рішенням. УкрВіпСервіс здійснює доставку в усі міста України: Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Одесу, Полтаву, Суми та багато інших. Про оформлення на митниці ви можете не турбуватися.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс?

Для перевезення вантажів недостатньо просто мати транспорт. Цей процес потрібно організувати і подбати про оформлення супутніх документів. В компанії УкрВіпСервіс ми допоможемо вам:

  • з перевезенням як імпорту, так і експорту;
  • отримати довідки СЕС (за необхідності);
  • оформити на митниці ваш вантаж.

Ми складемо оптимальний логістичний маршрут і підберемо відповідний транспорт. А також супроводимо ваш вантаж на кожному етапі перевезення.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК