Доставка з Європи – популярна послуга, адже на нашому ринку попит на європейські товари тільки зростає. Якщо вам потрібно перевезти вантаж з Європи, ми можемо запропонувати вам надійну партнерську допомогу.


Причому зовсім неважливо, перевозите ви особистий вантаж або займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю, ми підберемо для кожного замовника відповідний транспорт і маршрут.

Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

З якими проблемами ви стикалися раніше? Ми вирішимо їх на користь вашого бізнесу.

Якщо ви хочете замовити послуги в УкрВіпСервіс, то:

 • ви забудете, що таке простої на митницях, тому що ми допомагаємо оформити документи і уникнути небажаного результату;
 • ми оформимо імпорт і експорт за найкоротші терміни;
 • зустрінемо і доставимо вантаж до вас на склад або в офіс;
 • розробимо для доставки вашого товару найоптимальніший маршрут;
 • якщо є необхідність, складемо маршрут за участю 2-3 видів транспорту; використовуємо оптимальні види транспорту.

Відправка літаком, здійснюється, коли мова йде про швидкопсувні товари, фармакологічні препарати та інше. Вартість авіаперевезення з Європи буде вище, ніж іншим транспортом. Однак, вона цілком виправдана оперативністю. Авіа - це ідеальний вибір тих, кому потрібно замовити термінову доставку.

Морські перевезення доступні в будь-які країни, де є вихід до моря. А також з Європи в Україну. Ми зустрічаємо судна з портів Іспанії, Італії, Греції. Автотранспортом можна перевозити не більше 22 тонн, тому великі, великовагові вантажі, обладнання, автомобілі, керамічну плитку оптимально доставляти морем. Якщо є необхідність, то ми зустрінемо ваш вантаж в порту Одеси, відправимо на митний термінал, оформимо і доставимо до кінцевого пункту.

Залізнична доставка - також дозволяє перевозити товари різних габаритів. Рухомими складами, як правило, перевозять насипні, наливні, особливі і небезпечні вантажі.

Доставка автотранспортом з Європи - популярний і затребуваний вид транспортування. Ми підберемо авто під габарити вашого товару: мікроавтобус, тентовану або велику фуру з причепом. Автомобілі дозволяють перевозити як великі, так і дрібні вантажі в складі збірних.

доставка грузов из европы фото

Чому варто звернутися в УкрВіпСервіс

Якісна логістика, договори з транспортними компаніями, експедирування, митне оформлення - у нас є все для своєчасної доставки з Європи. Ми не тільки перевозимо, а й пропонуємо додаткові послуги, без яких неможливо уявити перевезення.

В УкрВіпСервіс ви отримаєте:

 • допомога в оформленні документів;
 • доставку негабаритних вантажів у складі збірних;
 • перевезення великогабаритних вантажів морем або залізничним транспортом (обладнання, техніки, авто);
 • оптимальні умови для особливих і швидкопсувних вантажів;
 • точний логістичний маршрут;
 • повне експедирування;
 • оптимальну вартість.

Ми працюємо з будь-якою групою товарів в рамках закону. Зверніться в компанію УкрВіпСервіс. Ми знаходимося в Києві, але керуємо процесами доставки по всьому світу. Допоможемо і вам отримати товар з Європи або відправити в потрібному напрямку.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК