Якщо ви займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю і давно ведете бізнес, то напевно оцінили переваги морських перевезень. Це безпечний і оптимальний вид доставки на далекі відстані.


Щоб процес пройшов гладко, важливо правильно оформити супутні документи. Також важливу роль відіграє грамотно складений логістичний маршрут з кількома видами транспорту. Для дослідної логістичної компанії організувати перевезення товару з порту - не складе труднощів. Причому обсяг і специфіка вантажу не має значення.

Доставки з порту від УкрВіпСервіс

Процес здійснюється так:

  • після того, як судно прибуває в порт, його розвантажують на контрольному терміналі;
  • потім контейнер проходить оформлення в порту;
  • з порту контейнеровоз доставляє вантаж на митний термінал для розмитнення;
  • після митного оформлення вантаж прямує на склад замовника відповідним транспортом.

Для цього логісти компанії прораховують маршрут за участю двох, а іноді і трьох видів транспорту. Цей змішаний тип перевезення називається мультимодальних. Завдяки такій доставці вдається заощадити час і кошти, не переплачуючи за простої на митницях. Зрозуміло, оперативність знижує і загальну вартість транспортування.
У компанії УкрВіпСервіс ви можете замовити послуги перевезення контейнеровозом з порту і не тільки. Ми беремо на себе повну відповідальність за доставку вашого вантажу і надаємо повний комплекс послуг.

доставка контейнеровозом фото

Вигідне здійснення послуг з УкрВіпСервіс

Багаторічне партнерство з міжнародними портами, дозволяє реалізувати будь-який логістичний маршрут. Ми доставляємо вантаж контейнеровозом на склад замовника в будь-якій точці світу.

  • Для кожного клієнта підбираємо оптимальний маршрут за участю певного транспорту. Це важливо, тому що грамотний маршрут знижує вартість доставки, запобігає простоїв у порту.
  • Після прибуття в порт вантаж доставляємо на авто або залізничним транспортом до кінцевого пункту.
  • Ще одна перевага нашої компанії – штат досвідчених співробітників. Весь процес доставки контролюють експедитори, логісти, менеджери ЗЕД. А наші митні брокери надають послуги оформлення товару.
  • Завдяки підготовленим документам і грамотним маршрутами, перевезення вантажу контейнеровозом з нашою компанією здійснюється якісно і оперативно.
  • Ми зустрічаємо товар в портах Одеси та доставляємо контейнеровозом в будь-яке місто України, починаючи від Києва, закінчуючи невеликими глибинками.

Якщо ви вирішили замовити перевезення контейнеровозом у нас, то ви заощадите час і кошти.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

[

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...