В останні роки зовнішньоекономічні відносини України з Грузією розвиваються активними темпами. Сприяє цьому високий попит на продукцію, а також зручність доставки, завдяки виходу до Чорного моря двох держав.


Велика частина вантажів йде з Тбілісі, Батумі, Кутаїсі, Руставі, Чиатура, а також з Гардабані та інших міст. Відомо, що з Грузії до нас імпортується безліч продовольчих товарів - чаї, вина, фрукти, горіхи, сири, вода і багато іншого. Також серед товарів, які йдуть в Україну, чимало ювелірних прикрас, антикварних предметів інтер'єру, автомобілів та інші.

Щоб доставка з Грузії здійснювалася гладко і за оптимальною вартістю, потрібно звернутися в компанію, яка спеціалізується на міжнародних перевезеннях.

Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Ми готові взяти на себе послуги з доставки товару і його оформлення на митницях.

Доставка морем з Грузії

Морські вантажоперевезення – снайзручніший спосіб доставки. Наша компанія допоможе здійснити перевезення великовагових і невеликих вантажів. Вантажопідйомність судна дозволяє перевозити великі партії товарів, промислове обладнання, верстати, авто.
Якщо ж вам потрібно перевезти негабаритний вантаж морем, то ми оформимо його в складі збірного. Формуються партії товару зі схожими умовами до транспортування. Так, ви платите тільки за те місце, яке займає ваш товар в контейнері. Переплачувати за доставку не доведеться.

Після прибуття судна з Грузії в порт Одеси наші фахівці супроводжують його на термінали. Щоб доставити його до кінцевого пункту, складається маршрут мультимодального перевезення. Вантаж відправляють авто або залізничним транспортом. Далі, він проходить митне оформлення.

доставка из грузии фото

Доставка залізницею - дозволяє здійснити відправку великовагового, небезпечного, насипного, наливного вантажу. Для кожного з них є спеціальна тара і відповідні умови.

Авто – передбачено для вантажів до 22 тонн. Є і невеликі мікроавтобуси. Автотранспорт - це відмінне рішення для доставки в найвіддаленіші населені пункти, де немає доступу до залізниці.

Перевезення авіа – це швидко і зручно. Зрозуміло, вартість такого транспортування буде вище інших, але висока швидкість точно її виправдовує. Якщо вам потрібно перевезти швидкопсувні, термінові, особливі вантажі з Грузії, то доставка авіа - це те, що потрібно.

Чому вам варто замовити доставку в УкрВіпСервіс

З нашою компанією ви можете замовити доставку вантажу будь-якої складності. Для цього ми:

  • складемо чіткий логістичний маршрут;
  • проконтролюємо ваш вантаж на кожному етапі перевезення;
  • візьмемо на себе всі послуги з оформлення на митниці;
  • допоможемо з отриманням сертифікатів, довідок із сес;
  • займаємося відправкою імпорту та експорту;
  • дамо відповіді на всі ваші запитання.

Наш офіс розташований в Києві, але ми здійснюємо перевезення по всьому світу.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК