Серед країн Близького сходу Ізраїль вважається одним з найбільш розвинених в сфері міжнародної торгівлі. Українські компанії все частіше співпрацюють з ізраїльськими.

Якщо ви тільки плануєте зовнішньоекономічну діяльність або вже ведете торгівлю з Ізраїлем, то ви можете розраховувати на послуги компанії УкрВіпСервіс.


Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Наша компанія вже багато років займається вантажоперевезеннями з Ізраїлю і митним оформленням вантажів. Як правило, доставка здійснюється з Єрусалиму, Тель-Авіва, Ашдода, Хадера і Назарета. УкрВіпСервіс надає транспорт і контролює процес.

Перевезення по морю - оптимальний варіант, коли швидкість не має значення. Особливо вигідна відправка великовагових, великогабаритних вантажів, а також великих партій товару.
Морем з Ізраїлю доставляють промислове обладнання, будівельні та оздоблювальні матеріали, текстиль, електроніку, косметику і багато іншого.

Якщо потрібно перевезення невеликих, приватних вантажів, то здійснити її морем теж можливо, причому за вигідною вартості. Такі посилки ми формуємо в збірні вантажі. А ви оплачуєте тільки те місце, яке займає ваш товар в контейнері.

Авіа з Ізраїлю - найшвидший спосіб доставки. Медикаменти та обладнання, фармакологічні препарати, особливі вантажі, що швидко псуються, - це те, що найчастіше перевозять авіа.

При необхідності, ми підключаємо кілька видів транспорту, розробляємо логістичний маршрут для мультимодального перевезення (комбінованого).

Наприклад, вантаж був доставлений морем в порт України, а для подальшого перевезення до кінцевого пункту, використовується залізничний або автотранспорт. Також, якщо в місті з якого планується відправка немає виходу до моря, то товар доставляється автомобілем або поїздом в порт. При цьому вам не потрібно переживати за процес, тому що всю роботу беруть на себе наші фахівці.

доставка из израиля фото

Чому варто звернутися в УкрВіпСервіс

Для того, щоб вся процедура доставки з Ізраїлю пройшла на найвищому рівні, потрібен надійний і перевірений партнер в цій сфері. Пройти митницю, оформити супровідні документи, підібрати транспорт і скласти грамотний маршрут поодинці - аж ніяк не просто. Ви можете замовити в нашій компанії всі можливі послуги.

В УкрВіпСервіс:

    • допоможемо в оформленні супровідних документів, сертифікатів;
    • позбавимо від простоїв на митниці і повністю візьмемо на себе контроль процесу;
    • відслідковуємо товар на кожному етапі транспортування;
    • складемо надійний логістичний маршрут для доставки з Ізраїлю, а також до цієї держави з України;

мзустрінемо вантаж в порту і доставимо на ваш склад;

  • відправляємо вантажі в Київ, Одесу, Харків, Львів, в усі міста і населені пункти України.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК