Товари з Канади - нова сфера для розвитку компаній, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю. З цієї держави імпортують автомобілі, обладнання, будівельну та сільськогосподарську техніку, електроніку. Також все частіше можна зустріти одяг і взуття, дитячі товари і багато іншого. Все тому, що якість товарів відповідає високому рівню і оптимальна по вартості. Як правило, доставка здійснюється з Квебека, Торонто, Оттави, Калгарі і Монреаля.


Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Якщо ви хочете замовити послугу перевезення, то перш за все потрібно визначитися з компанією-перевізником. Компанія повинна надавати транспорт, логістичний маршрут, експедирування та підтримку на всіх рівнях.

УкрВіпСервіс робить доставку з Канади з усіма супровідними послугами. Ми візьмемо на себе оформлення вашого вантажу і не тільки.

Перевезення морем з Канади - хороший варіант для відправки всіх видів вантажу від великовагових, до малогабаритних. Якщо вам потрібно перевезти насипні або великогабаритні вантажі, наприклад, будівельні матеріали, авто, промислове обладнання, то єдиний варіант - це доставка морем.

Якщо ваш вантаж невеликий і не терміновий, то є інший варіант морської доставки, який підійде вам. Ми формуємо збірні партії. Потім поміщаємо в один контейнер товари зі схожими вимогами до транспортування. Таким чином вартість доставки залишається оптимальною, тому що ви оплачуєте лише те місце, яке займає товар в контейнері.

Відправка авіа з Канади - це швидко і надійно для негабаритних вантажів. Швидкопсувні, продовольчі, особливі та особисті вантажі, фармакологічні препарати, будуть доставлені в повній цілості і в зазначений термін.

По прибуттю в порт ми зустрінемо ваш вантаж і супроводимо його для подальшого оформлення. Всі процедури на митниці теж беремо на себе.

Далі, ми проведемо відправку відповідним транспортом на ваш склад. Для цього використовуємо залізничний або авто транспорт. Ви також можете вибрати варіант доставки по материку.

Залізничні перевезення підійдуть для габаритних, фури - для вантажів до 22 тонн. Для невеликих товарів є мікроавтобуси.

доставка из канады фото

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

Надамо вам не тільки транспорт. У нас ви можете замовити всі супутні послуги

  • Оформляємо на митниці.
  • Розробляємо логістичний маршрут для перевезення з Канади.
  • Забезпечуємо супровід в будь-якому напрямку.
  • Займаємося не тільки імпортом, а й експортом.
  • Доставка з Канади здійснюється в Київ, Харків, Дніпро, Одесу і будь-який інший місто України.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...