Замовити послугу вантажоперевезення з ОАЕ (Емірати) в Україну

Рассчитать доставку

 

Вже довгий час особливою популярністю серед сучасних підприємців користуються нестандартні напрямки доставки всіляких вантажів. Тому наша транспортна компанія УкрВіпСервіс поспішає запропонувати всім охочим унікальну послугу – доставка з Еміратів із застосуванням різноманітних видів транспортних засобів.
Більшість українських організацій та фірм успішно підтримують торговельні відносини із закордонними підприємствами та бізнесменами, що дозволяє налагодити експортно-імпортні взаємини.

 


Терміни перевезень з ОАЕ

Точні терміни доставки з ОАЕ залежать від обраного транспортного засобу та певного маршруту. Із вирішенням усіх цих питань допоможуть спеціалісти транспортно-логістичної компанії УкрВіпСервіс.

Ми повністю беремо під власну відповідальність планування точного маршруту, вибираючи найбільш зручні та короткі варіанти проходження. Вибір транспорту та способу доставки вантажів із ОАЕ залежить від виділеного замовником бюджету.

Способи доставки з ОАЕ

До виконання кожного замовлення наша команда застосовує індивідуальний підхід з огляду на певні побажання з боку клієнта.

На вибір ми пропонуємо такі способи вантажоперевезень з ОАЕ:

самолет фото Авіадоставка – один із найоперативніших способів, який вибирають замовники, що як пріоритет віддають перевагу швидкості та високій якості.

Контейнерні перевезення морем – для виконання транспортування використовуються спеціальні судна контейнеровози.

Кожен із варіантів має суттєві мінуси та плюси: перший спосіб досить швидкий, але дорогий, а другий – довгий, але відрізняється демократичною вартістю. Тому кожен клієнт зможе самостійно вибрати, що для нього є важливим.

Види вантажоперевезень з ОАЕ

Ми виконуємо такі популярні види транспортування різноманітних вантажів:

  1. Доставка збірних вантажів з ОАЕ із застосуванням морських контейнерних перевезень. Морський транспорт також застосовують при перевезенні великої кількості великогабаритних товарів.
  2. Термінова доставка за допомогою вантажних літаків.
  3. Мультимодальні перевезення – наші логісти ретельно планують маршрут із використанням одразу кількох транспортних засобів (залізничний або автомобільний транспорт).

Останній спосіб особливо актуальний при доставці вантажів із Дубаї, коли необхідно транспортувати товар від порту на склад.

Яким видом транспорту здійснюється перевезення з ОАЕ?

Для оперативної доставки збірних вантажів із ОАЕ використовуються різні види транспорту. Найчастіше доводиться застосовувати морські судна, літаки – вантажні чи пасажирські, залежно від обсягу, габаритів та ваги конкретного товару.

Як допоміжні використовують вантажні машини та поїзди. За наявності залізниці або якісної автомобільної траси вдається ефективно та швидко виконати перевезення від порту до складу, від порту за вказаною адресою (одержувачем).

Від чого залежить вартість перевезень із ОАЕ?

Ціни на доставку контейнера з ОАЕ розраховуються в індивідуальному порядку та залежать від низки критеріїв:

  • Тип товарів, що транспортуються.
  • Параметри вантажу – вага, розміри та обсяг.
  • Напрямок – точний маршрут з урахуванням конкретної відстані від одного пункту до іншого.
  • Використовувані види транспортних засобів (один вид транспорту або відразу кілька, як у випадку з мультимодальними доставками вантажів з ОАЕ до України).
  • Оформлення митних документів та інших дозвільних документів.
  • Упаковка товару, вибір необхідної тари.

Чому ми?

Зрозуміти, чому саме нашу компанію обирають українські підприємці, фірми та організації, які потребують послуг вантажоперевезень, можна в процесі ознайомлення з основними перевагами:

Оперативна доставка вантажу із Дубай із застосуванням різних видів транспорту.

Надаємо кваліфіковану допомогу у процесі оформлення всієї необхідної супровідної документації.

Складаємо оптимальний маршрут.

Організуємо швидке перевезення швидкопсувної продукції, небезпечних або цінних вантажів.

Надаємо клієнту докладний звіт про виконану роботу, контролюємо процес перевезення 24/7.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК