ОАЕ - одні з найбільш розвинених країн світу. З Еміратів в Україну регулярно постачають різні товари. Як правило, це обладнання, техніка, одяг, шуби, дорогоцінні метали та прикраси, текстиль, а також багато іншого. Для того, щоб доставка пройшла гладко, без зайвих витрат часу і коштів, звертайтеся до перевірених провідників в сфері митно-брокерських та логістичних послуг.


Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Компанія УкрВіпСервіс вже багато років надає послуги транспортування, і надає допомогу в оформленні. ОАЕ - один із напрямів, з яким українські компанії ведуть торговельні відносини. Під нашим контролем вантаж за найкоротший термін проходить митницю. Для доставки з Еміратів є вибір між двома основними видами транспорту і двома допоміжними.

Доставка з ОАЕ морем - якщо не стоїть питання терміновості, і ви більше орієнтуєтеся на оптимальну вартість або можливість перевозити габаритні вантажі, то морська доставка - це підходящий варіант. Вантажопідйомність морського транспорту дозволяє перевозити практично все: великі і важкі товари, промислове обладнання, авто, будівельні матеріали, великі партії текстилю і т.д.

Для невеликих вантажів і особистих посилок є можливість морського контейнерного перевезення в складі збірного. Товар формується в партії зі схожими умовами до транспортування, тому вартість такого перевезення виходить прийнятною. Ви оплачуєте лише те місце, яке займає товар в контейнері.

доставка из эмиратов оаэ фото

Доставка з ОАЕ авіа - термінові вантажі з Еміратів найзручніше перевозити літаком. Авіа - дозволяє доставити швидкопсувні товари, медикаменти, фармакологічні препарати, продовольчу продукцію. Зрозуміло, вартість такого транспортування буде трохи вище інших, однак, і швидкість відповідна.

Мультимодальні перевезення з ОАЕ - якщо немає можливості доставки товару одним видом транспорту, то ви можете замовити послугу мультимодального перевезення. Наші логісти складають маршрут з використанням залізничного або авто транспорту. Наприклад, після того, як вантаж прибуває в порт Одеси, до кінцевого пункту його відправляють з/д або автомобільним транспортом.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс?

  • УкрВіпСервіс надасть вам допомогу в оформленні та перевезення вантажів з Еміратів.
  • Ви можете замовити у нас послугу не тільки отримання імпорту, а й відправки експорту.
  • Відповімо на найважливіші питання щодо збору документації.
  • Допоможемо оформити сертифікати якості та відповідності, якщо в них є необхідність.
  • Всі процедури на митниці візьмемо на себе.
  • Знаходимося в Києві, але робимо відправки по всьому світу.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК