Товари з Південно-Східної Азії - це вигідний та популярний напрям для перевезень. В Україні активно імпортуються вантажі з Китаю, Японії, В'єтнаму, Таїланду, Тайваню та інших Південно-Східних країн Азії. Список товарів досить великий. Це промислове обладнання, нафтопродукти, техніка й електроніка, автомобілі, хімічні препарати, продовольча продукція і багато іншого.


Професіоналізм і якість наданої послуги

Доставка здійснюється по морю або авіа. Для відправки до кінцевого пункту, наприклад, із порту на склад замовника, використовується залізничний або автотранспорт.

Доставка морем з Південно-Східної Азії - це єдиний доступний спосіб транспортування великовагових і габаритних вантажів, таких як: промислове обладнання, автомобілі, сільгосптехніка, великі партії будівельних матеріалів та інших товарів.

Для особистих посилок і невеликих вантажів не потрібно оплачувати весь контейнер. Можна замовити послугу збірних вантажоперевезень. Ваш товар перевозиться з іншими товарами в одному контейнері, а ви платите лише за те місце, яке він займає.

Доставка авіа з Південно-Східної Азії - це швидко і зручно для особливих, швидкопсувних вантажів, продовольчої продукції або медичних препаратів. Вартість такого транспортування буде вище інших, але якщо для вас важливо доставити вантаж за максимально короткий термін – це оптимальний варіант.

доставка из юго-восточной фото

Мультимодальні перевезення з країн Південно-Східної Азії

Якщо ваш товар був відправлений в порт Одеси, а ваш склад знаходиться, наприклад, в Києві, то ми доставимо його будь-яким зручним транспортом - залізничним або вантажним автомобілем.

Залізницею буде нескладно доставити ті ж габаритні вантажі, насипні, наливні. Для цього є спеціальна тара, контейнери, цистерни.

Що стосується автомобілів, то ми співпрацюємо з найкращими контрагентами, тому можемо надати як мікроавтобуси, так і напівпричепи, фури. Ми запропонуємо авто, яке найкраще підійде під ваш вантаж.

Також ми складаємо мультимодальний логістичний маршрут і під авіа рейси. Таким само товар із аеропорту слідує далі до кінцевого пункту.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

Держави Південно-Східної Азії - цікавий напрямок для підприємців, тому що вибір товарів, які вони виробляють для імпорту, дуже великий. Щоб зняти з вас кропітку роботу, пов'язану з доставкою і оформленням на митниці, ми пропонуємо свої послуги.
В УкрВіпСервіс ви можете замовити не тільки перевезення:

  • ми допоможемо в оформленні документів, отриманні висновку СЕС;
  • візьмемо на себе всі процедури на митниці;
  • складемо грамотний логістичний маршрут;
  • займемося експедируванням вашого вантажу;
  • відповімо на всі ваші запитання.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК