Доставка з Південної Америки має на увазі перевезення товарів з багатьох країн таких, як Бразилія, Аргентина, Чилі, Перу та інші. Два основних способи відправки товарів в Україну - це море або авіа. УкрВіпСервіс допоможе здійснити весь процес без фінансових втрат, простоїв на митниці і за оптимальною вартістю за послуги.


Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Із Південної Америки в Україну поставляють тютюн, каву, тростинний цукор, горіхи та інші продовольчі товари. Чимало продукції експортується з нашої країни. Найчастіше - це метали, обладнання, сировина для машинобудування, промислові вантажі та інші.

Морем - з Південної Америки можна перевезти будь-який вантаж. Особливо той, який не можна відправити літаком. Габаритні, великовагові, насипні вантажі доставляються судном за прийнятною вартістю.

Доставка морем з Південної Америки - хороший варіант і для невеликих вантажів. Їх оформляють в складі збірних. Товар об'єднують в партії зі схожими вимогами до умов транспортування. Таким чином замовнику не доводиться платити зайві гроші за доставку. У вартість входить те місце, яке займає товар в контейнері.

Авіа - вигідний спосіб доставки, коли висока швидкість в пріоритеті. Зрозуміло, вартість такого транспортування вище інших, але коли мова йде про швидкопсувний та особливий вантаж, то вибір очевидний.

В УкрВіпСервіс ви можете замовити мультимодальне перевезення з Південної Америки. Воно здійснюється, коли немає можливості доставити вантаж одним видом транспорту.

Наприклад, ви хочете відправити товар морем, але в тому місті, в якому він знаходиться, немає порту. В такому випадку наші фахівці складають логістичний маршрут з участю двох-трьох видів транспорту. Вантаж їде до порту залізничним або автотранспортом, а потім його вантажать на судно. Далі, товар зустрічають в порту Одеси, і для доставки на склад замовника також використовується відповідний транспорт.

доставка из южной америки фото

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

Якщо вам потрібна доставка з Південної Америки, то ви знаєте, на кого можна покластися. З нами багато років співпрацюють великі компанії, яким ми надаємо послуги з перевезення та оформлення імпорту та експорту. Наш досвід дозволяє нам здійснювати операції по всьому світу.
В УкрВіпСервіс ви отримаєте:

  • повну консультацію по необхідних документах;
  • супровід вашого вантажу;
  • оформлення на митниці;
  • грамотний логістичний маршрут;
  • доставку по всіх містах України в Одесу, Харків, Львів, Дніпро, Київ та інші.
  • можете замовити у нас перевезення, а також повний комплекс послуг.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК