Неважливо, з якої країни ви плануєте здійснити доставку в Україну. Якщо ви ведете або тільки плануєте перевезення імпорту, то, ймовірно, вам знадобиться допомога. Адже зовнішньоекономічна діяльність вимагає спеціальних знань і навичок, які приходять тільки з досвідом.


Зокрема, доставка вантажів з Середньої Азії - завдання, яке ви можете перекласти на надійного і відповідального провідника в сфері логістичних та митно-брокерських послуг.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

На нашому ринку великий ряд товарів із Середньої Азії, який користується популярністю. Казахстан, Киргизія, Туркменістан, Таджикистан, Узбекистан - з цих країн в Україну експортуються товари найрізноманітніших категорій. А саме:

  • текстиль, бавовна;
  • продовольчі товари, фрукти і сухофрукти, трави;
  • промислове обладнання та багато інших.

Із Таджикистану, крім продовольчої продукції, поставляють деякі види кольорових металів для переробних підприємств. Із Туркменістану - сільськогосподарські товари, а також продукти газопереробки. Чимало продукції з нашої країни йде і на експорт в Середню Азію.
І цей список можна продовжувати. Але кожному, хто займається ЗЕД важливо, щоб товар був доставлений в термін, без простоїв на митниці і довгих паперових оформлень.
Для цього потрібно:

  • оцінити вантаж, приділити належну увагу супутнім документам;
  • підібрати підходящий вид транспорту для доставки;
  • розробити логістичний маршрут;
  • проконтролювати і оформити його на митниці.

Якщо замовити послуги в УкрВіпСервіс, то ви можете довірити найвідповідальніші завдання фахівцям.

доставка из средней азии фото

Доставка із Середньої Азії з УкрВіпСервіс з різними видами транспорту

Авіа - найшвидше перевезення з будь-якої держави Середньої Азії. Літак - оптимальний транспорт для невеликих, особливих і термінових вантажів. Оскільки вартість авіа доставки вище інших, швидкість - вирішальний фактор при її виборі. Це особливо актуально, коли мова йде про швидкопсувні товари і медичні препарати.

Доставка залізницею - варіант доставки великовагових, великогабаритних вантажів. Різне обладнання, техніка, автомобілі, небезпечні, насипні, наливні вантажі - для всього є спеціальна тара, контейнери, платформи з/д.

Доставка авто - дозволяє перевозити від невеликих до багатотонних вантажів. Наші контрагенти надають транспорт для різних типів товарів. Це і невеликі авто, мікроавтобуси, і фури з вантажопідйомністю до 22 тонн.

Перевезення морем можлива тільки в складі мультимодальних. Наприклад, до будь-якого порту вантаж доставляють авто або залізницею, потім він вирушає на судні, а, далі, продовжує свій шлях будь-яким наземним транспортом.

І все ж, оптимальним способом доставки з Середньої Азії залишається наземний спосіб або відправка літаком.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

  • Якщо ви хочете замовити перевезення в УкрВіпСервіс, то ви можете не хвилюватися за ваш вантаж.
  • Надаємо послуги з експедирування, чіткий логістичний маршрут, надійний транспорт і допомагаємо в оформленні супутніх документів і розмитненні.
  • Доставимо ваш вантаж з країн Середньої Азії в будь-яке місто України: Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів та інші.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК