Якщо вам потрібна надійна компанія, яка здійснює доставку по країнам СНД, то звертайтеся в УкрВіпСервіс. Перевеземо вантаж з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Білорусії, Молдови та інших країн. Також ми займаємося відправкою товару в країни СНД з України. Для цього у нас є найнадійніші транспортні контрагенти, а, головне, фахівці, які складуть маршрут, проконтролюють вантаж і нададуть послуги оформлення.


Морські вантажоперевезення з СНД - головна перевага морської доставки - можливість перевозити вантаж будь-якого масштабу від невеликих, особистих посилок в складі збірних, до габаритних і великовагових. Вантажопідйомність судна дозволяє транспортувати велике промислове обладнання, авто, великі партії будівельних і оздоблювальних матеріалів та інше.

Доставка морем в Україну - оптимальний спосіб для країн з виходом до Чорного моря, наприклад, для Грузії. Якщо ж держава не має виходу до моря, а для замовника такий спосіб відправки є пріоритетним, то наші логісти складають маршрут мультимодального перевезення. Це змішані перевезення з використанням двох - трьох видів транспорту. Мультимодальна доставка дозволяє заощадити час і кошти.

Приблизно процес виглядає так: залізничним або автотранспортом товар доставляють в порт сусідньої держави, потім він завантажується на судно і морем прямує до порту Одеси. Так само маршрут працює і при доставці з України в країни СНД.

доставка из снг фото

Доставка літаком з країн СНД - яка здійснюється за найкоротші терміни з будь-якої держави СНД. Якщо потрібна швидка доставка швидкопсувних товарів, то перевагу варто віддати авіа. Зрозуміло, вартість буде вище інших видів.

Авто транспорт - послугу автоперевезення особливо вигідно замовляти, коли мова йде про сусідні держави. Наприклад, межі України з Молдовою, Білоруссю та Росією до цього розташовують.

Автотранспорт часто включають в маршрути мультимодальних перевезень для доставки до кінцевого пункту замовника. Ми надаємо вибір авто. Це як невеликі мікроавтобуси, так і напівпричепи, фури з вантажопідйомністю до 22 тонн.

Доставка залізницею - залізничні колії дозволяють перевозити вантажі практично в усі країни континенту. Головна перевага залізничного транспорту - це можливість доставляти великовагові, небезпечні, насипні і наливні вантажі. Для цього є спеціальна тара, цистерни, контейнери. Для перевезення авто і устаткування - платформи.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

Ми займаємося не тільки перевезенням вантажу. Наші фахівці візьмуть на себе важливу задачу - оформлення на митниці, і не тільки. В УкрВіпСервіс ви можете замовити й інші послуги або цілий комплекс.

  • Складаємо логістичний маршрут в усіх напрямках СНД.
  • Експедируємо вантажі.
  • Допомагаємо оформити сертифікати відповідності, висновки СЕС, якщо в таких документах є необхідність.
  • Усі процедури на митниці беремо на себе.
  • Консультуємо з питань митного оформлення і не тільки.
  • Знаходимося в Києві, але доставляємо вантажі по всьому світу.
  • Надаємо послуги за оптимальною вартістю.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК