При перевезенні міжнародного вантажу ніяк не обійтися без послуги експедирування. Це комплекс заходів, спрямований на супровід і оформлення документів після прибуття вантажу в порт.


Якщо ви звертаєтеся в логістичну компанію, то будьте готові до того, що не кожна фірма запропонує цю послугу.

Вся справа в тому, що портове експедирування має на увазі досить великий і серйозний обсяг роботи. Щоб все пройшло максимально гладко, важливо заздалегідь мати точний логістичний маршрут і правильно заповнені документи на руках. Також є певна категорія товарів, яка для перетину кордону вимагає наявності висновків СЕС, сертифікатів.

Компанія з професійним штатом допоможе в організації процесу. Тут ви зможете замовити повний комплекс послуг із супроводу, оформлення, вивантаження, страхування та іншим етапам роботи.

Внутрішньопортове експедирування: що входить в комплекс послуг?

 1. Оформлення супровідних документів, а також карантинних висновків, довідок, сертифікатів.
 2. Огляд вантажу. Відбір товару для експертизи у відповідних лабораторіях.
 3. Підбір підходящої техніки для відвантаження, взаємодія з власниками транспорту та інші роботи на терміналі.
 4. Безпосередня розвантаження, контроль умов утримання і транспортування.

Зрозуміло, тут знадобиться допомога професіоналів, тому що без спеціальних знань і навичок цей процес так просто не осилити.

Вимоги до компанії, яка займається експедируванням

Якщо ви вирішили звернутися в компанію, яка візьме на себе процес внутрішньопортового експедирування, то поставтеся уважно до свого вибору. 

Орієнтуйтеся на комплексні послуги. Зверніть увагу, яким штат у компанії, які завдання, крім портового експедирування, може вирішити. Як правило, в логістичних компаніях повного циклу працюють юристи, митні брокери, логісти. І, якщо у вас виникає питання щодо розмитнення вантажу або необхідність в її оперативному здійсненні, то ви завжди можете перекласти цю відповідальність на професіоналів, тим самим, заощаджуючи час і кошти. Логісти складають мультимодальні маршрути за участю декількох видів транспорту, щоб доставити вантаж з портового міста в потрібний населений пункт.

Чому так важливий професіоналізм і комплексна робота при портовому експедируванні? Ви напевно чули, що простої вантажу в порту - це не безкоштовна опція. Щогодини перебування товару оплачується, тому в інтересах власника вантажу - не витрачати цей час в порожню.

Внутрішньопортове експедирування з УкрВіпСервіс - це оптимізація часу і коштів для власника вантажу. Завдяки своєму досвіду фахівці знають, як прискорити процес, і скоротити час перебування товару в порту.

экспедирование в порту фото

Допомога в експедируванні від УкрВіпСервіс

Компанія, яка надає комплексні послуги з доставки, експедирування та розмитненні на гідному рівні - це УкрВіпСервіс. Наш офіс розташований в Києві, але ми співпрацюємо з клієнтами по всьому світу.

Кожен наш фахівець - це професіонал своєї справи, у якого за плечима великий досвід. Ми організовуємо міжнародну доставку і допомагаємо з супровідними послугами.

Ви все ще не знаєте, де замовити перевезення або портове експедирування? Тоді звертайтеся в нашу компанію, УкрВіпСервіс. Зробимо все, щоб доставити вантаж за оптимальною вартістю і в розумні терміни.

Беремо на себе:

 • складання міжнародного логістичного маршруту;
 • підбір оптимального транспорту по типу вантажу і дальності відстані;
 • експедирування в порту;
 • отримання експертизи, сертифікатів, довідок СЕС;
 • контроль шляху проходження на кожному етапі транспортування;
 • оформлення на митниці;
 • перевезення і оформлення дозволів на небезпечні вантажі;
 • прийом в порту Одеси;
 • контроль перевантаження товару на терміналах.

Звертайтеся в УкрВіпСервіс. Відповімо на всі ваші запитання: дамо повну інформацію про необхідні документи та маршрутах. Візьмемо на себе всю процедуру, а вам залишиться лише отримати вантаж на своєму складі.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...