Якщо ви розвиваєте бізнес, як імпортер, то напевно потребуєте в товарному фінансуванні. Хоча б періодичному. Додаткові інвестиції можуть знадобиться на розвиток і розширення справи, а також на закупівлю великих партій товару, з метою збільшення товарообігу і прибутку. Звідси виникає цілком резонне питання: куди звернутися за кредитуванням бізнесу в Києві?


Під торговим фінансуванням прийнято розглядати один із найважливіших елементів транзакційних частин. За своїм функціоналом і структурою – це повноцінний платіжний інструмент, за допомогою якого вдається легко управляти всілякими ризиками, що безпосередньо пов'язані з різними видами діяльності в міжнародному масштабі.

Використовуючи цей набір інструментів, фахівці нашої компанії УкрВіпСервіс можуть успішно вирішувати різні питання, спрямовані на імпортні та експортні угоди.

Вигоди для імпортера

Міжнародне торгове фінансування надає такі вигоди для кожного імпортера:

 • Унікальна можливість підтримувати робочі відносини із постачальниками на максимально вигідних умовах у процесі постачання продукції (демократичні ціни).
 • Немає необхідності виконувати відволікання оборотних коштів.
 • Можливість отримати недороге фінансування.
 • Виходить усунути ризик того, що постачальник не відвантажить товар після проведення оплати, згідно з раніше підписаним договором.

Це основний список переваг торговельного фінансування імпорту, про який має пам'ятати кожен із учасників процесу.

Вигоди для іноземного постачальника

ФТ чи фінансування торгівлі має кілька істотних переваг для іноземних постачальників всіляких товарів. Серед таких вигод варто зазначити:

 • Початкове збільшення раніше обумовлених обсягів постачання товару.
 • Надання офіційної гарантії оплати за вже відвантажену продукцію.
 • Поповнення клієнтської бази новими людьми. Це відбувається через те, що покупець отримує максимально вигідні умови співпраці – постачання та оплата.

аккредитация на таможне фото

Інструменти та схеми фінансування міжнародної торгівлі

Повноцінне фінансування торгових операцій здійснюється із залученням різноманітних інструментів та методів, серед яких найчастіше використовують:

 1. Імпортне фінансування, яке здійснюється до відвантаження.
 2. Фінансування відстрочених платежів.
 3. Постімпортне фінансування.

У процесі своєї роботи наша команда фахівців вдається до застосування різноманітних документарних інструментів, при використанні яких були задіяні елементи гарантій, кредитування, розрахунково-платіжного обслуговування та інше.

Які умови постімпортного фінансування?

У цьому випадку доцільно звернути увагу на такі важливі умови:

 • Термін дії (зазвичай, варіюється від кількох місяців до року і навіть більше).
 • Максимально допустима грошова сума.
 • Сума контракту, що є обов'язковим.
 • Валюта, де відбуватиметься процес фінансування.
 • Графік виплати (погашення зазначеної суми грошей).
 • Категорії та групи товарів, для яких знадобиться таке фінансування.
 • Конкретна вартість послуги фінансування.

Це основні умови, які можуть змінюватись, залежно від різних факторів.

Що таке пов'язане фінансування?

Торговельно-експортне фінансування пов'язаного типу стосується клієнтів, які беруть активну участь у зовнішньоторговельній діяльності. В даному випадку основна увага буде спрямована на короткострокове фінансування.

Серед основних переваг такого процесу варто виділити доступність досить величезних обсягів коштів, а також гарантії мінімальної вартості кредитування. Разом з цим, клієнти отримують швидке структурування та проведення запланованої операції.

Переваги інструментів фінансування міжнародної торгівлі

Застосовуючи інструменти імпортного чи експортного фінансування, кожен клієнт отримує достатню кількість незаперечних переваг:

 • Істотне розширення можливостей щодо отримання товарного кредиту.
 • Відбувається процес фінансування імпорту із залученням акредитивних, гарантійних інструментів та схем. Усе це здійснюється на безресурсній основі.
 • Завдяки застосуванню додаткових вимог, що стосуються постачальників, вдається набагато ефективніше та якісніше організувати постачання товару.

Плюси проведення операцій із фінансуванням міжнародної торгівлі

Експортне та імпортне фінансування від нашої митно-брокерської компанії УкрВіпСервіс здійснюється на максимально вигідних умовах. Ми є партнером, якому довіряють з кількох причин:

 • Кваліфікована та оперативна допомога при оформленні необхідної документації.
 • Допомога під час створення індивідуальних методів розрахунку, використовуючи вже перевірені документарні інструменти.

Крім того, наші спеціалісти надають свою допомогу при розробці нестандартних схем під час виконання різноманітних операцій.


 

Также Вас могут заинтересовать следующие услуги:

ВЫ МОЖЕТЕ ОТПРАВИТЬ

ЗАЯВКУ НА ПРОСЧЕТ