Якщо ви розвиваєте бізнес, як імпортер, то напевно потребуєте в товарному фінансуванні. Хоча б періодичному. Додаткові інвестиції можуть знадобиться на розвиток і розширення справи, а також на закупівлю великих партій товару, з метою збільшення товарообігу і прибутку. Звідси виникає цілком резонне питання: куди звернутися за кредитуванням бізнесу в Києві?


Товарне фінансування від компанії УкрВіпСервіс

Товарні кредити для міжнародного бізнесу – часта практика в Україні. Єдине що, важливо ретельно вибирати організацію для експортно-імпортного фінансування.

УкрВіпСервіс давно зарекомендувала себе, як надійна митна брокерська компанія, провідник логістичних послуг для імпортного та експортного вантажу. Наші брокери надійно і швидко проводять процедури митного очищення. І надають цілий ряд супровідних послуг, які прискорюють процес доставки.

УкрВіпСервіс – партнер, якому довіряють клієнти. І не тільки в питаннях логістики і міжнародної доставки, а і в питанні кредитування. Тепер вам не доведеться «діставати» гроші з товарообігу або брати під необґрунтовано високі банківські відсотки. Ми виділяємо кошти для закупівлі товару. А головне, надаємо для цього оптимальні умови. Імпортне та експортне кредитування розширює можливості бізнесу і навіть виводить його на новий рівень.

Щоб отримати товарне фінансування, потрібно:

 • звернутися в нашу компанію в Києві;
 • обґрунтувати цілі кредитування;
 • мати діючий бізнес в Україні і договір ЗЕД;
 • відповідати деяким вимогам інвестора;
 • укласти з нами договір;
 • отримати відстрочку платежу на визначений термін.

аккредитация на таможне фото

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Доставка імпортного та експортного товару – це те, на чому спеціалізується УкрВіпСервіс. Ми уклали договори з китайськими та іншими зарубіжними постачальниками – торговими організаціями і фабриками. Тепер за розробленою програмою наша компанія займається товарним фінансуванням на оптимальних умовах в Києві і по всій Україні. Процедура проходить в наступній послідовності.

 1. Погоджуємо вимоги відстрочки і обсяги закуповуваного товару.
 2. Проводимо закупівлю товару у закордонних партнерів.
 3. Доставляємо вантаж в Україну, а наші брокери оформляють його на митниці.
 4. Клієнт викуповує товар повністю або частинами протягом 150 днів, погашає відстрочку.

Простіше кажучи, ваш вантаж знаходиться на складі, а ви поступово викуповуєте і забираєте його партіями. Товарне кредитування покриває виручка від продажу.

Чому УкрВіпСервіс, а не банк?

Наша компанія пропонує більш прозоре і гнучке партнерство. Перш ніж підписати договір і надати кредитування для імпортного вантажу, ми відповімо на ключові питання. У тому числі і про можливі ризики, які, до речі, у порівнянні із банківським фінансуванням, просто мізерні. Фахівці ведуть аналітику компаній, що кредитуються в Україні, і відзначають приріст їх річних оборотів від 30% до 40%.

Також УкрВіпСервіс займається перевезеннями імпортного та експортного вантажу. У нас перевірена логістика та надійні транспортні контрагенти. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнти отримували вантаж у повній цілості і в чітко обумовлений термін. А головне, знаємо, як досягти цих цілей. Саме тому пропонуємо ряд супровідних послуг, в тому числі і товарне фінансування.

Переваги співпраці з компанією УкрВіпСервіс

Звернувшись до нас, ви отримуєте кредитування, а також допомогу в супроводі та оформленні вантажу на митниці нашими брокерами. В УкрВіпСервіс:

 • безпечні умови договору щодо фінансування;
 • консультація брокерів, фінансових аналітиків;
 • оптимальні відсотки по відстрочці платежу;
 • точну логістику і грамотні маршрути;
 • будь-який зручний транспорт;
 • доставку імпортного та експортного товару по всьому світу.

Звертайтеся в нашу компанію в Києві. Ви отримаєте найвигідніші умови співпраці в Україні.


 

Также Вас могут заинтересовать следующие услуги:

ВЫ МОЖЕТЕ ОТПРАВИТЬ

ЗАЯВКУ НА ПРОСЧЕТ