Дедалі більша кількість різних компаній, які займаються виробництвом, реалізацією різноманітних товарів, поповнюють власний асортимент за допомогою торгових майданчиків із різних країн. Незважаючи на те, що такий бізнес відрізняється вигідними умовами закупівель та високою якістю товарів загалом, певні труднощі виникають на тлі з регулярними вантажоперевезеннями.


Калькулятор вартості розмитнення вантажівНайчастіше доставка товарів здійснюється із країн ЄС, із США. Самостійно організувати перевезення вантажів у 2022-2023 роках досить складно, тому рекомендується звернутися за допомогою до нашої компанії УкрВіпСервіс, де клієнтам будуть запропоновані вигідні умови співпраці. В список поширених послуг входить також розмитнення товарів, коли потрібно точно розрахувати вартість розмитнення для кожного окремого випадку.

Скільки коштує розмитнити товар?

Представлена процедура має на увазі під собою певний комплекс заходів, які потрібно здійснювати у певній послідовності, щоб не проґавити важливі нюанси. Насамперед необхідно дізнатися про мито, а також ознайомитися з правилами оформлення митних документів.

Додатково враховуються особливості товарів з Європи чи США, які будуть експортовані до України:

 • продукти харчування;
 • побутова техніка;
 • сільськогосподарська продукція;
 • паливо;
 • різна сировина для виробництва інших продуктів та багато іншого.

Розрахунок розмитнення здійснюється з урахуванням певної формули. Усі клієнти, які звертаються за допомогою до нашої компанії, бажають отримати відповідь на запитання, яка вартість розмитнення у 2022 році в Україні? Для отримання відповідей необхідно скористатися спеціальним калькулятором розмитнення, який дозволяє проводити швидкі розрахунки в режимі онлайн.

Додатково потрібно звернутися за допомогою до спеціалістів УкрВіпСервіс, які готові проконсультувати клієнтів з огляду на індивідуальні особливості кожного окремо взятого випадку.

Процедура послуги мита

Перед тим, як скористатися всіма перевагами митного калькулятора, потрібно ознайомитися з двома основними етапами послуги мита:

 1. Попередній – відбувається підготовка пакету документів, які знадобляться для ввезення товару з-за кордону.
 2. Процес розмитнення, що передбачає виконання певних дій на митниці.

Використовуючи калькулятор розмитнення онлайн, наша компанія працює за наступною перевіреною схемою:

 • Реєстрація митної вантажної декларації, яку можна здійснити до моменту прибуття вантажу.
 • Ретельна перевірка пакету документів.
 • Фінансовий контроль – потрібно врахувати вартість мита в Україні, а також здійснити попередній розрахунок розмитнення.
 • Оплата всіх мит – це стосується не лише мит, а й зборів, різних рахунків за товар, що прибув до України.
 • Митний огляд – перевірка вантажу на наявність усіх печаток, пломб та інше.

При цьому враховується попередня класифікація вантажу, кожен із яких потребує окремого підходу під час підготовки, перевірки та розмитнення.

Як самостійно розрахувати вартість розмитнення вантажів в Україні?

Митний калькулятор допоможе позбутися необхідності попереднього вивчення українського законодавства щодо питань митної перевірки. Щоб розрахувати ціну на розмитнення різних вантажів в українських портах, можна скористатися спеціальним калькулятором.

Для цього потрібно вказати таку інформацію, заповнюючи запропоновані рядки:

 • Країна, з якої буде організована доставка товару.
 • Код товару, згідно з УКТ ЗЕД.
 • Валюта контракту (євро, долар, гривня та інші варіанти).
 • Вартість вантажу у вибраній валюті.

Вартість розмитнення безпосередньо залежить від кількості товару, ваги, найменування, специфікації та інших не менш важливих критеріїв. Щоб отримати точні відповіді на всі питання, необхідно заручитись підтримкою кваліфікованого митного брокера компанії УкрВіпСервіс.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК