Послуга контейнерних перевезень особливо потрібна для бізнесу в процесі міжнародної зовнішньоекономічної діяльності. Такий спосіб доставки вважається одним із найзручніших і надійніших, оскільки саме морем можна перевезти велику кількість різноманітних видів вантажу: за формою, за габаритами, за призначенням. Це пояснюється оптимальною вантажопідйомністю судна, тому морем часто перевозять негабаритні, насипні, небезпечні, великовагові та інші види вантажів. За організацію експорту та імпорту відповідає команда професіоналів компанії УкрВіпСервіс.


Контейнерні перевезення

Морські контейнерні перевезення часто використовують для відправки різних товарів до України з Канади, США чи Китаю. Незважаючи на те, що цей вид вантажоперевезень поступається за термінами доставки автомобілем або літаком, вигідні тарифи є однією з важливих переваг для всіх клієнтів.

Останнім часом все більшою популярностю користується перевезення морем невеликих комерційних вантажів у складі збірних. В результаті відбувається попереднє угруповання вантажу з урахуванням певних товарних груп в один контейнер. Таким чином, вартість доставки ділиться між усіма власниками, чий вантаж перевозиться в одному контейнері з іншим клієнтами: кожен платить за ту кількість місця, яке займає саме його товар.

Крім того, морські контейнерні перевезення є популярними за рахунок високого ступеня надійності. Доведено, що цей вид транспорту унеможливлює різні ризики, адже вантаж перевозиться в герметичному контейнері, а значить захищений від негативного впливу ззовні.

Додатково відсутні суворі обмеження за вагою та габаритами. Морським транспортом часто перевозять важке промислове обладнання, сільськогосподарську техніку, великі партії лісу, сировину для різних видів виробництв.

УкрВіпСервіс піклується про те, щоб забезпечити безперебійне доставлення.

Високий рівень професіоналізму та якість запропонованих послуг

Компанія УкрВіпСервіс має великий досвід в організації контейнерних перевезень, пропонуючи послуги експорту, імпорту. Доставка здійснюється до портів міста Одеси. Після цього буде обрано найбільш зручний і вигідний для клієнта спосіб подальшого перевезення вантажу з портів до вказаної точки на карті України. У такому разі не обійтися без мультимодальних маршрутів, формуванням яких займаються досвідчені логісти.

Наша команда співпрацює з різними організаціями та фірмами, які довіряють нам з кількох важливих причин:

галочка фото Багато варіантів перевезення вантажів.

галочка фото Офіційна діяльність.

галочка фото Досвід та гарантія надійності при виконанні завдань будь-якого рівня складності.

галочка фото Власний штат митних брокерів, логістів, менеджерів ЗЕД.

галочка фото Надання транспортних засобів від перевірених контрагентів.

У нас кожен фахівець виконує тільки задачі своєї компетенції. Це дозволяє проводити операції якісно й швидко.

контейнерные перевозки фото

Самостійні спроби організувати морські перевезення рідко призводять до бажаних результатів. Важливо уважно стежити за регулярною зміною у законодавстві, розуміти, як відбувається робота митних органів в Україні та за її межами.

Щоб усі процеси пройшли максимально швидко та якісно, ​​кожен із спеціалістів займається виконанням певних завдань. Клієнт може розраховувати на широкий комплекс послуг: починаючи з пошуку відповідного способу вантажоперевезення, підготовки документів і закінчуючи плануванням оптимальних маршрутів, контролем за пересуванням транспорту.

Послуги за вигідними цінами від компанії УкрВіпСервіс

Пошук підрядників – це завжди величезні ризики для кожного клієнта. Компанія УкрВіпСервіс допоможе унеможливити такі ризики, пропонуючи власну професійну допомогу в процесі пошуку відповідного виду транспорту для перевезення конкретного вантажу. Крім необхідних супровідних послуг, клієнт може розраховувати на своєчасну доставку товару в цілості та безпеці.

У компанії УкрВіпСервіс доступні такі послуги:

расстояние фото Упорядкування зручних маршрутів з урахуванням певних видів транспорту.

разрешительные документы фото Послуги експедиції.

документы фото Допомога у митному оформленні документів.

помощь фото Допомога в отриманні різних довідок, сертифікатів та інших пакетів документів.

грузовик фото Перевезення вантажів на вигідних для кожного клієнта умовах з урахуванням його індивідуальних побажань.

Вантаж буде доставлено до будь-якого куточку України з портів, куди прибувають судна з різних країн світу.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...