Складно уявити міжнародну зовнішньоекономічну діяльність без контейнерних перевезень. Саме морем перевозиться велика частина вантажів по всьому світу. Це надійний і зручний тип доставлення. Все тому, що вантажність судна дозволяє доставляти негабаритні, великовагові, насипні та навіть небезпечні вантажі. А компанія УкрВіпСервіс бере на себе організацію транспортування імпорту та експорту морем.


Контейнерні перевезення

Морські контейнерні перевезення відрізняються численними перевагами. Морем можна доставити партію комерційного вантажу в будь-яку точку світу. Цим способом вигідно відправляти в Україну товари з США, Канади, Китаю. Перш за все, цьому сприяють тарифи на морські перевезення. Вони порівняно прийнятні та вигідно відрізняються від інших видів доставлення, що відбивається на вартості при перевезенні на далекі відстані.

Транспортування невеликих комерційних вантажів також здійснюється на оптимальних умовах – в складі збірних. Це означає, що вантажі групуються по товарних групах в один контейнер з вантажами інших власників. Вартість доставки виходить прийнятна, тому що ділиться на всіх учасників. Кожен власник платить за ту частину, яку займає його товар в контейнері.

Надійність – важливий фактор. Популярність морських контейнерних перевезень обумовлена ​​ще й тим, що ризики ушкоджень зведені до мінімуму. Товар в контейнерах повністю захищений від зовнішніх несприятливих чинників.

Що стосується вантажності, то обмежень практично немає. Морський транспорт дозволяє перевозити верстати та промислове устаткування, великі партії будівельних і ремонтних матеріалів, ліс, великі партії текстилю, сировина для різних підприємств та інші.

УкрВіпСервіс піклується про те, щоб забезпечити безперебійне доставлення.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Наша компанія здійснює контейнерні перевезення як імпорту та експорту. Порти Одеси мають у своєму розпорядженні все необхідне для приймання вантажів. Подальшу доставку до кінцевого пункту також забезпечує УкрВіпСревіс. Логісти формують оптимальні мультимодальні маршрути з використанням різних видів транспорту.

Чи можливо організувати перевезення самостійно? Якщо ви володієте потрібним досвідом, знаннями, то, зрозуміло. Важливо стежити за мінливим законодавством, розуміти, як працюють митні органи та здійснювати оформлення. Необхідно знайти надійних контрагентів та укласти договори з транспортними компаніями. Безпосередньо перед відправленням вантажу треба зібрати пакет документів. Потім скласти маршрут, а далі, контролювати пересування товару. Звичайно, процес займе багато часу. Якщо допустити помилку в оформленні документів або інших підготовчих етапах, то можна зазнати фінансових втрат через затримки вантажу чи транспорту.

Набагато простіше замовити професійні послуги. Нам довіряють серйозні організації, тому що ми:

галочка фото пропонуємо всілякі види перевезень;

галочка фото відрізняємося досвідом і надійністю;

галочка фото маємо в штаті митних брокерів, менеджерів ЗЕД, логістів;

галочка фото надаємо транспорт тільки перевірених контрагентів;

галочка фото займаємося діяльністю офіційно.

У нас кожен фахівець виконує тільки задачі своєї компетенції. Це дозволяє проводити операції якісно й швидко.

контейнерные перевозки фото

Вигідне здійснення послуг від УкрВіпСервіс

Якщо ви вирішили замовити послуги в УкрВіпСервіс, то заощадите час, збережете спокій, не хвилюючись через вантаж або недобросовісних підрядників.

Ми організуємо морську, ж/д, авіаційну та авто доставку. Надаємо супровідні послуги. А головне, доставляємо товар в цілості, схоронності, точно в строк.

В УкрВіпСервіс:

расстояние фото складаємо маршрут з використанням потрібного транспорту;

разрешительные документы фото надаємо послуги експедирування;

документы фото беремо на себе митне оформлення;

помощь фото допомагаємо отримати довідки, сертифікати, зібрати документи;

грузовик фото здійснюємо перевезення на оптимальних для вас умовах.

Офіс УкрВіпСервіс знаходиться в Києві, але ваш вантаж буде доставлений в будь-яке місто і населений пункт України. Ми допоможемо вам з імпортом та експортом.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...