Якщо у вашій компанії виникла потреба виходу на міжнародний ринок, співпраці з іноземними постачальниками, то існує один нюанс. Щоб проводити зовнішньоекономічні операції, здійснювати доставку товару за кордон, вам знадобиться акредитаційна картка.


Акредитація підтверджує зовнішньоекономічну діяльність вашої компанії. Процес реєстрації проходить на митниці. Інформація вноситься в необхідні реєстри, і тільки після цього компанія отримує акредитацію.

Якщо ви тільки починаєте свою діяльність, то напевно у вас виникає чимало запитань щодо реєстрації та оформлення на митниці. Щоб отримати грамотні відповіді на них, звертайтеся в компанію, яка багато років спеціалізується на зовнішньоекономічної діяльності та оформленні документів.

Професіоналізм і якість послуг від УкрВіпСервіс

Процес акредитації досить трудомісткий. Інакше його називають реєстрацією суб'єкта ЗЕД. Для оформлення знадобиться пакет певних документів і правильна послідовність кроків.

Для підготовки:

  • якщо ще не зареєстрована юридична або фізична особа, то підприємцю потрібно зареєструватися;
  • внести в реєстр потрібний вид діяльності;
  • зареєструватися в податковій;
  • оформити рахунок у банку.

Потім ви повинні підготувати необхідні довідки для акредитації. Якщо ви юридична особа, то список наступний:

  • документ, що підтверджує право на ведення ЗЕД;
  • довідка зі статистичних органів;
  • банківська довідка, що підтверджує наявність рахунку;
  • копії документів директорів і всіх осіб компанії, які працюють з митницею.

Картка обліку, тобто акредитації повинна бути заповнена і в паперовій, і в електронній версії.

Для фізичних осіб цей перелік трохи відрізняється.

Ви можете зареєструвати ЗЕД діяльність самостійно або передати права на реєстрацію (за дорученням) представнику. Це найпростіший і правильний шлях, тому що новачкам в цій справі доводиться аж ніяк не просто. На процедуру йде багато часу і сил.

аккредитация на таможне фото

Чому вам варто замовити послуги в УкрВіпСервіс

Один з найвагоміших наших аргументів - це знання і досвід.

Ми спеціалізуємося на:

Наші фахівці в повній мірі розуміють, як працюють всі процеси на митниці зсередини. Ви можете замовити послуги з оформлення на митниці і передати права на реєстрацію, отримання акредитації представнику. Таким чином вартість всієї процедури обійдеться вам в рази дешевше. Ви не витратите час і гроші на збір непотрібних документів.

Ми надаємо послуги в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові та по всіх містах України. З УкрВіпСервіс ви зможете безперешкодно перевезти товар з будь-якої точки світу.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК