Розмитнення автомобілів з пробігом із США та країн Європи 2023/2024

Разрахувати вартість


Починаючи з 15 червня 2021 року, власники автомобілів, привезених з-за кордону, мають тимчасову можливість виконувати спрощену процедуру митного оформлення автомобілів. В результаті їм доведеться заплатити меншу грошову суму щодо податків, зборів та інше.
 
В українське законодавство було внесено певні зміни щодо транспортних засобів з Європи, які старші 5 років: якщо вони були завезені в Україну до кінця 2020 року, такі машини оподатковуються, згідно з пільговою ставкою податку на додану ціну та акцизного податку.
Щодо акцизної суми, вона безпосередньо пов'язана з віком авто, об'ємом та іншими особливостями двигуна. Причому, така сума не залежить від початкової вартості автомобіля.


Як розмитнити авто в Україні у 2023 році?

Щоб виконати розмитнення авто, потрібно попередньо ознайомитися з основними законами та документами фіскальної служби. Самостійно розібратися з вирішенням цього питання досить складно, тому що до законодавства України вносять регулярні зміни, які слід обов'язково враховувати під час виконання цієї процедури.

На особливу увагу заслуговує спеціальний графік зниження ставок при оплаті мита, який був розроблений до 2026 року.

растаможка авто фото

Що входить до брокерських послуг з митного оформлення авто

Послуги митного оформлення авто в Києві мають на увазі виконання відразу кількох важливих завдань, які стоять перед фахівцями нашої компанії УкрВіпСервіс. Серед таких послуг варто зазначити:

разрешительные документы фото Процедура підготовки та подальше оформлення всього пакету документів, які будуть передані до митних органів.

Надання детальної консультації для клієнта, рекомендації щодо вигідних способів та схем оформлення авто.

Дотримання повної конфіденційності – ми не розповсюджуємо особисту інформацію щодо клієнтів стороннім особам.

Надання кур'єрських послуг, спрямованих на те, щоб надіслати підготовлений пакет документів клієнту за вказаною адресою.

Крім того, протягом усього періоду співпраці кожен клієнт може розраховувати на всебічну підтримку нашого фахівця.

Як проходить розмитнення авто на кордоні

Розмитнення авто в Києві здійснюється безпосередньо на митниці. Тому всі основні етапи оформлення відбуваються виключно там.

Залежно від юридичного статусу власника машини, існує два основних способи успішної розмитнення:

  • На юридичну особу з подальшим процесом перепродажу транспортного засобу іншому власнику.
  • На фізичну особу, яка є повноцінним власником цього транспорту.

Незалежно від такого статусу, всі особи обов'язково повинні мати при собі список необхідних паперів та документів (оригінали та копії).

Повний перелік документів для розмитнення

Усі документи на розмитнення автомобіля повинні бути на руках у юрособи або фізособи:

техпаспорт ТЗ, бриф, тайтел;

заяву про митне очищення транспортного засобу (бланк видається на митниці та заповнюється майбутнім власником авто);

оригінал паспорта та коду (ІПН) автовласника;

митна декларація у заповненому вигляді та подана одразу у двох можливих варіантах;

страховка;

всі необхідні папери, що підтверджують реальну вартість авто, а також його автовласника (до цього списку входить оформлений договір купівлі-продажу транспорту, договір дарування/передачі авто, інвойс, рахунок фактура та інше).

Якщо автовласник матиме при собі необхідний список зазначених документів на момент перетину українського кордону, він зможе оперативно оформити заявку разом із попередньою декларацією. Крім того, це спрощує процедуру успішного проходження митного огляду, проведення всіх розрахунків та оплат.

Що таке фінансова гарантія?

Неможливо уявити надання послуги митного оформлення авто у Києві без попередньої оплати необхідних та обов'язкових митних зборів. У нашій країні для всіх українських громадян було передбачено можливість фінансової гарантії, представленої у вигляді передоплати.

Таким чином, у процесі перетину українського кордону від власника авто або його офіційного представника на рахунок митної служби буде переведено певну грошову суму – податок. Цю суму одержують, виходячи з інвойсної вартості машини, яка точно прописана в договорі купівлі-продажу. При переведенні коштів у рядку «призначення платежу» потрібно вказати – оплата митного податку (не слід забувати про комісію банку).

Щойно всі фінансові процедури було завершено, здійснюється подання попередньої декларації. Під такою декларацією прийнято розглядати певний документ, необхідний для легалізації, який повідомляє про законне перетинання кордону та доставку іноземного транспортного засобу на територію України. Основна мета – імпорт для подальшої особистої експлуатації.

.

Тонкощі проходження митниці

Для доставки транспортного засобу без допомоги евакуатора, знадобиться обов'язкова наявність страховки, підтвердження про успішне проходження ТО. Крім того, автомобіль має бути спочатку знято з обліку. Якщо транспорт ввозиться в країну на евакуаторі, таке митне оформлення автомобілів обходиться набагато дорожче.

Щоб не заплутатися і не розгубитися, пам'ятайте про наступне: при в'їзді в Україну правий коридор призначений для юридичних осіб, а лівий – для фізосіб.

Після завершення огляду машини митною службою, автовласник отримує відповідний висновок – акт.

Розмитнення автомобіля: обов'язкові платежі та пільги 2021/2022 року

При ввезенні імпортних автомобілів необхідно сплатити обов'язкові податки та збори, які існують у всіх країнах.

До списку обов'язкових платежів входять:

  • мито на ввезення становить 10% від реальної вартості авто (для електрокарів – 0%);
  • акцизний збір – залежить від типу авто, його року випуску, обсягу та типу встановленого двигуна;
  • податок на додану вартість – це фіксована ставка, яка становить 20% від початкової суми митної вартості транспорту, від ввізного мита та акцизного збору.

Для нарахування пільгової ставки акцизу за законом слід пам'ятати про такі умови:

  • авто має відповідати Євро-5 чи Євро-6;
  • авто не повинні бути завезені чи вироблені в РФ;
  • це має бути лише авто, завезене за один календарний рік.

Як попередньо прорахувати суму митних зборів?

Наш митний брокер розмитнення авто в Києві допоможе кожному клієнту оперативно прорахувати всю суму майбутніх митних зборів, враховуючи необхідні та важливі нюанси в процесі подальшої роботи. Ви зможете особисто надіслати власну заявку на прорахунок вартості на нашому сайті або зателефонувати за вказаними номерами на сторінці.

Наш менеджер у телефонному режимі проконсультує клієнта і відповість на всі питання, що його цікавлять. Сума буде розрахована індивідуально для кожного окремого випадку.

Калькулятор вартості розмитненняТакож Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК