Хочете придбати автомобіль за кордоном, але не знаєте, як його розмитнити?

Відомо, що в Україні активно завозяться старі авто з пробігом з США і Європи. Попит на імпортні автомобілі обумовлений їх високою якістю, плюс такий варіант покупки може обійтися в рази дешевше. Однак багатьох автомобілістів лякає питання митного оформлення. І людині, яка жодного разу не стикалася з митними процедурами, вникнути в усі нюанси відразу - дійсно непросто. Саме в таких ситуаціях допоможе уповноважений митний брокер від компанії УкрВіпСервіс. Він візьме на себе весь процес, чим заощадить ваш час і навіть гроші.


У чому складність митного оформлення авто?

Труднощі виникають з кількох причин. Найчастіше через помилки при зборі необхідних документів або не знання законів.

Які документи знадобляться для оформлення авто на митниці?

 1. Паспорт громадянина, ідентифікаційний код.
 2. Техпаспорт на авто.
 3. Сертифікати.
 4. Документи, які послужать підтвердженням покупки авто: інвойс, договір купівлі-продажу та інші.

Автомобіль повинен бути зняти з обліку в країні, з якої він слідує. Підтвердженням тому будуть відповідні документи або відмітка в техпаспорті. Розмитнити в Україні можна тільки автомобіль, який знятий з обліку.

Якщо пакет документів зібраний і заповнений вірно, то проблем при розмитненні авто з США чи Європи не виникне.

Однак через мінливе законодавство, автовласникам буває не так просто зорієнтуватися в необхідності тих чи інших довідок. І закінчується процедура втраченим часом і штрафними санкціями за несвоєчасне розмитнення. У підсумку замість економії доводиться платити по повній.

Щоб уникнути неприємних наслідків, провести процедуру без простоїв і переплат, звертайтеся в митно-брокерську компанію УкрВіпСервіс.

Оформлення з митним брокером - збереже ваш час і нерви.

Переваги оформлення з митним брокером

Основні переваги співпраці з УкрВіпСервіс ви відчуєте з перших днів. Вам не доведеться вникати в нюанси оформлення, тому що фахівці візьмуть процедуру на себе. Насамперед митний брокер:

 • відповість на ваші запитання;
 • зорієнтує по пакету необхідних документів;
 • допоможе прорахувати вартість мит;
 • позбавить вас від необхідності розбиратися в мінливому законодавстві.

Наші фахівці не займаються ввезенням і покупкою авто з-за кордону. Однак ми повністю беремо на себе оформлення. Допомагаємо всім, хто купує автомобілі з США і Європи, але не готовий витрачати час на розмитнення або отримання експертного висновку.

Чому з нами простіше? Уповноважені митно-брокерські компанії за законом мають пільгові умови оформлення вантажів в митних органах. Також великий досвід наших фахівців дозволяє їм прорахувати і передбачити небажані ситуації, а відповідно, оформити автомобіль без перешкод і за короткі терміни. Якість таких послуг багато в чому перевершує їх вартість.

растаможка авто фото

Платежі для розмитнення авто з США і Європи

Вартість всіх необхідних платежів буде залежати від особливостей авто, а саме: віку, об'єму двигуна, використовуваного палива, його ціни при покупці і інших. В цілому ж країна, в якій куплений автомобіль, не грає ролі при оформленні. Розмитнення здійснюється за узгодженою єдиною системою.

Власнику необхідно сплатити податки і обов'язкові платежі:

 • фіксоване мито, яка становить 10% оціночної вартості;
 • для автомобілів з кількістю пасажирських місць вище 10 і об'ємом дизельного двигуна понад 5 літрів - це мито становить 20%;
 • ПДВ 20% - податок від мита, акцизи і оціночної вартості;
 • пенсійний збір від 3% до 5% від вартості;
 • акцизний збір, який визначається в залежності від віку, об'єму двигуна і характеристик авто.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСевіс?

В обличчі компанії УкрВіпСервіс ви знайдете надійного партнера, який допоможе розмитнити автомобілі або вантажі з інших країн. Ми не допустимо простоїв або спірних ситуацій, тому що володіємо законодавчою базою і володіємо необхідним досвідом. Візьмемо на себе підготовку документів і оформлення в митних органах.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК