Один з найбільш важливих процесів зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) - це митне оформлення вантажів. Ви займаєтесь імпортом або експортом товарів, або тільки плануєте - не має значення. Отримання дозвільної документації - це завжди важливий процес. Але як здійснити його без досвіду в оформленні? Доведеться витратити час. А наймати в компанію штат співробітників, які будуть займатися цією роботою, не завжди доцільно. Адже доведеться залучити юриста, менеджерів, брокерів та інших співробітників. Багато власників компаній це зрозуміли і успішно замовляють послугу під ключ. Це економить час і кошти. Головне, щоб оформленням займалися компанії з досвідом, які спеціалізуються на ЗЕД і володіють митним кодексом.


Професіоналізм і якість наданої послуги

Для оформлення імпорту або експорту необхідно зібрати свій пакет супровідних документів.
Щоб оформити імпорт, знадобляться товаротранспортні та фінансові акти.
Також для розмитнення товару в Україні будуть потрібні: зовнішньоекономічний договір і додаткова угода, а такожо правильно заповнений інвойс.
Можливо, доведеться отримати дозвільні документи, ліцензії, сертифікати відповідності та походження, висновок СЕС. Перелік документів буде залежати від групи товарів.
Сама процедура розмитнення починається за деякий час до приходу товару на територію нашої країни. А є певні категорії вантажів, які не можуть перетнути кордон без оплати фінансових гарантій або оформлення попередньої декларації. Далі вантаж перетинає кордон, а потім товар доставляють до місця, де проводиться безпосереднє оформлення імпорту.
При експорті вантажу також існує ряд вимог митного законодавства. На товар повинна бути дозвільна документація, оформлення якої вимагає чималих витрат часу і сил. Наприклад, деякі товари повинні пройти мінімум 5 контрольних інстанцій, а частина з них потребує додаткових дозвільних актів. Зрозуміло, всі служби не сконцентровані в одній частині міста і на очікування відповідей від них йдуть тижні ...
Щоб процедура оформлення не затягнулася і не зупинила всю вашу діяльність, ми рекомендуємо звертатися до перевіреного і надійного митному брокера.
Щоб вибрати гідного митного брокера, потрібно дізнатися: як давно компанія на ринку, яку має репутацію, які послуги надає і т.д. Пам'ятайте, що якість багато в чому визначає досвід.

таможенное оформление фото

УкрВіпСервіс вже багато років займається міжнародними перевезеннями і під цим поняттям ми маємо на увазі цілий комплекс послуг.

 1. Багато років допомагаємо компаніям, які ведуть ЗЕД.
 2. Працюємо з вантажем різного типу від дрібного до великогабаритного.
 3. Співпраця з портами в Одесі та інших містах дозволяє нам отримувати товар і відправляти продукцію на експорт морем.
 4. Контролюємо весь процес транспортування вантажу.
 5. Консультуємо щодо заповнення декларації та повністю беремо на себе процедуру розмитнення.
 6. Прискорюємо оформлення, наскільки це можливо, в рамках закону.
 7. Щоб уникнути простою вантажу або інших неприємностей, ми з великою скрупульозністю і відповідальністю підходимо до справи. Усі дії виконуються із дотриманням законних норм і вимог.

Чому варто звертатися в УкрВіпСервіс

Перевезення з УкрВіпСервіс - це на 100% успішна операція. Замовивши у нас послугу, ви позбудетеся від непотрібних турбот і будете спокійно займатися основною діяльністю. Ми працюємо тільки з офіційними органами і нормативними актами. При цьому тип і складність завдання для нас значення не мають.

Оскільки митні заходи одні з найбільш трудомістких, ми допоможемо вам їх реалізувати:

 • оперативно оформляємо пакет документів, в тому числі дозволи та сертифікати (якщо є така необхідність);
 • оптимізуємо ваші фінансові витрати, оскільки прораховуємо вартість і знаємо точно, які послуги і платежі необхідні, а без яких наші клієнти можуть обійтися;
 • контролюємо і супроводжуємо вантаж на митниці;
 • відповідаємо на всі питання по митному оформленню і ЗЕД протягом всієї угоди.

Ми знаходимося в Києві, але працюємо по всій Україні. Звертайтеся в УкрВіпСервіс. Допоможемо розмитнити вантаж, оформити документи і подбаємо, щоб ваш бізнес процвітав, а ваш час працював на вас.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК